Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Élményfestő stúdió nyitása...

Élményfestő stúdió nyitása még bejöhet, vagy már túl sokan vannak a piacon?

Figyelt kérdés

Ti elmennétek egy ilyenre?

Van ismerősötök, aki rendszeresen jár, vagy ilyenre csak 1x megy el az ember, hogy kipróbálja?


Mennyi az az összeg, amit rászánnátok egy ilyen festésre?


Vajon mekkora igény van rá? Most divat, de nem tudom, hogy elbír-e az adott város még 1 ilyen helyet.

És ezt előre nem is nagyon tudom felmérni, beindítani meg nem lenne olcsó, bérleti díj, felszerelések, reklám, első hónapokban esetleg akciók, kedvezmények.



2019. szept. 15. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

1) Én elmennék ilyenre.

2) Vannak ismerőseim, akik már voltak párszor, egyik eléggé rákapott.

3) 10-15000 Ft

Szerintem fehér folt az ilyenek piacán egy igazi műterem. A legtöbb földszinti üzlethelyiségekben van, aminek a világítása az egyik legrosszabb, akár az oldalról jövő természetes fény, akár a mesterséges világítás, legrosszabb esetben pedig a kettő keveredése miatt. Ha sikerülne valamilyen emeleti, oldalról és felülről is üvegfelületekkel ellátott helyiséget szerezni, meg lehetne lovagolni ezt a reklámban is. Pl. hogy a nagy festők ilyenekben alkottak vagy hogy az átlag sötét vagy forgalmas utcára nyíló helyiségektől eltérően ez egy egyedi hely, ahol tényleg minden adott az alkotáshoz - tágas, világos stb. Szerintem akciókat és kedvezményeket illik folyamatosan biztosítani vagy lehet bérletet kínálni, kuponos lehetőségeket hirdetni.

2019. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. szept. 29. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!