Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénz kell egy lakókocsi...

Mennyi pénz kell egy lakókocsis palacsintázó nyitáshoz?

Figyelt kérdés

2019. szept. 21. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Attol függ van e hozza saját bazistelephekyef vagy azt is ki kell alakítani. Mert akkor kozel ketszer annyi mint magahoz a kocsihoz.Illetve az engedélyeztetési költségek és azok eljárásai is duplázódnak.


Egyébként 1-3 millióból megvan berelve meg 400-500.000-ből.

2019. szept. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Azt nem tudom, hogy mennyi pénz kell hozzá, de szerintem minden pénzt megér, hisz' a palacsintasütés egy jó zsíros üzlet :)
2019. szept. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mai arakhoz viszonyitva 2 es 3,5 milla kozt. Viszont gondold at jol hogy Majus es Szeptember kozt megy az uzlet. Telen nem nagyon.
2019. szept. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A nyitáshoz elég egy kulcs. Ha zárcsere is szükséges, akkor az esetleges lakatosmunkákkal 6 899.- Ft+ ÁFA


Komolyra fordítva: a kérdés a konkrét ismertek (helyismeret, környezet, önkormányzati előírások, stb) nélkül megválaszolhatatlan. Az első lépést az Önkormányzathoz kell megtenni, bár tudom, kényelmesebb egy fotelben kuporodva feltenni a kérdést AKÁRKINEK, dolgozzon más helyettem (!) jeligével.

Ilyen mentalitással NE vágj bele, a palacsintázó "túlsó" oldalán sokat kell dolgozni, azt hiszem az nem neked való...

2019. szept. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sokat fog szerencsétlen sétálni, ha önkormányzatnál kezd és a végén meg lehet a Nébih ki sem fogja neki adni a külön engedélyt, mert fogalma sincs a Haccp ( kannamosós bázistelephely, stb. ) követelményekről az önkorinak, ami meg nem hely függő, hanem általános.


Inkább egy haccp auditort kérdezz meg első körben és mutasd be neki mit hogy és honnan kitelepülve tervezel.

Idén én is inkább kiadtam a büfékocsit, mint kiépítettem hozzá a telephelyet plusz 2-3 millióért ( amit pl. pályázatból is meg lehet így lépni jövőre ) .

2019. szept. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az a probléma, hogy mennyi pénzt ölsz bele, hanem, hogy hova engednek be árusítani. Balatoni strandok és a gyógyfürdők kizárva, maradnak a város és falunapok, de oda sem lesz egyszerű bekerülni.... Kérdezz azoktól, akik tapasztaltak máris elmondják a buktatókat. "Ebben az országban"-szlogen
2019. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-nak: Nem csak ebben az országban vannak előírások. Sajnos már magyar betegség az üldözési mánia, pedig az előírások, szabályok nélkül lenne csak igazán élhetetlen az ország/a világ. Gondoljunk csak a közlekedési előírásokra, de a műszaki szabványok betartása (hálózati feszültség nagysága, csatlakozók kialakítása, mérete, működtető paraméterek, stb.), de a vállalkozásoknak sem lenne jó, ha bárki-bármit csinálhatna a környezetében. A konkurens sem mindig jó, de egy protekciós konkurens (speciális előnyökkel) igen csak meg tudja nehezíteni az életet.

Fogadjuk el: vannak szabályok, ezekről jobb a hatóságoknál , és nem a laikus Mariska néninél, vagy Pista bácsinál érdeklődni.

2019. szept. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es, nem erről beszéltem. 6-os vagyok.
2019. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legfontosabb egy fityeszes tagsági könyv! :-(
2019. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!