Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Honnan szerzik be a laptopokat...

Honnan szerzik be a laptopokat a megánszemélyek külföldről?

Figyelt kérdés
Hardveraprón, valamint a Jófogáson több olyan eladót láttam, akik laptopokat adnak el, de több db.-ot egy adott típusból.... (30 000 - 60 000 Ft.-ért.) Azt hallottam, hogy Németországból, Angliából és Ausztriából hozzák valamilyen Cégtől, csak azt nem tudom, hogy honnan.... HAzt is tudom, hogy 5 000 - 6 000 Ft.-os db. áron vásárolják fel.. Honnan rendelik be? Valaki t ud erről bármilyen Információt? Az Információt nem ingyen várom, aki esetleg megtudná mondani, hogy honnan, valamint azt, hogy milyen Cégtől, annak fizetek érte, ha szükséges...

2019. szept. 23. 08:57
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
54%

Ugye tudod, hogy van ez az INTERNET nevű dolog?

Na, ott NAGYON SOK, használt elektronikai eszközöket árusító bolt van, akik postáznak ide.


Meg beülsz a kocsiba, és teszel egy hétvégi német felvásárló utat, az ottani használt boltokba.


Vagy kinti rokonok küldik.


Vagy...

2019. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
87%
Nyugaton minden komoly ceg lizeli a laptopokat az alkalmazottainak. Aztan amikor ezek (nyugati mertekkel) elavulnak, visszakerulnek a ceghez, akitol lizeltek. A merevlemezeket sokszor bezuzzak, de a laptopokat szrer-hugyer meg lehet szerezni, ha van ismerettseged. Neha felkerulnek ebay-re (20db ilyen meg ilyen laptop, semmi gari, 100EUR-ert), de altalaban sokkal azelott elkelnek mind. Kulsoskent nem tudsz kialakitani kapcsolatot ilyen cegekkel. Batyam ilyennel dolgozott, evente 2-3 alkalommal hivjak, tobbtiz, de volt mar tobbszazas mennyiseg is (na azokat tenyleg filleres darabaron kaptuk meg), jo olcson elszallitja a "szemetet" nekik, itthon meg ellenorizve-javitva meghirdetjuk. Jo biznisz, de kettonknek teljesidos munka. Arrol meg remelem, nem almodoztal, hogy maganszemelykent vasarolhatsz egyet 5000-ert.
2019. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Utolsó.. Az egyik szavaddal ütöd a másikat.. Ha ti fillérekért betudjátok szerezni, akkor én miért ne tudnám? Attól függetlenül,hogy nincs semmilyen ismertségem, még nem lehetetlen... 3 000 - 4 000 Ft.-os db. áron még így is szerzek be laptopokat magánszemélyektől és különféle szervizektől, csak hátránya az, hogy amit általában vásárolok, az mind zsákbamacska, tehát vagy működik vagy nem... Esetleg te nem tudnál beszervezni, ha már a rokonod benne van? Nem várom el ingyen!
2019. szept. 23. 10:34
 4/48 A kérdező kommentje:
Nem 1 db.-ot vásárolnék, hanem minimum 10 db.-ot! De szerintem ennél jóval többet, természetesen csak akkor, ha 5 000 Ft./db.-ja.
2019. szept. 23. 10:50
 5/48 anonim ***** válasza:
82%

"Az egyik szavaddal ütöd a másikat.. Ha ti fillérekért betudjátok szerezni, akkor én miért ne tudnám?"


Mert nincsenek kapcsolataid. Mint irtam, ezeket nem hirdetik meg, mert mar elotte van egy magyar/lengyel/roman alkalmazott vagy ex-alkalmazott a cegnel, aki elviszi.


"3 000 - 4 000 Ft.-os db. áron még így is szerzek be laptopokat magánszemélyektől és különféle szervizektől, csak hátránya az, hogy amit általában vásárolok, az mind zsákbamacska, tehát vagy működik vagy nem... "


Amit mi kapunk, annak is kb 70%-a problemamentes, ezert kapjuk meg olcson, nagy tetelben.


"Esetleg te nem tudnál beszervezni, ha már a rokonod benne van?"


Magunk alatt vagjuk el a fat? :)

2019. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Akkor minek írtál ide, ha még arra sem méltatsz, hogy segíts! Tudod mit,. akkor megoldom. Hidd el barátom, hogy megfogom oldani. Több olyan külföldi weboldalt találtam már, ahol nagy tételben értékesítik fillérekért..
2019. szept. 23. 11:47
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Megosztottam veled a tapasztalatom, hogy segit-nem segit, te dontod el.


"öbb olyan külföldi weboldalt találtam már, ahol nagy tételben értékesítik fillérekért.."


"Akkor minek írtál ide" :D :D

2019. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása után találtam meg..
2019. szept. 23. 12:56
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, Te tényleg fordítva ülsz a lovon, bocs.


Ha valakinek van egy jól fizető, jól bejáratott keresete, akkor szerinted majd azt pont meg fogja mondani, hogy Ő saját maga kevesebb pénzt keressen vele?


Tényleg ennyire hülyének nézed a másikat?

Vállalkozó voltam - bár nem ez volt a profilom, de egyszer nekem is "beesett" egy hasonló dolog: laptoptáskákat selejtezett egy cég, 20 db-hoz sikerült jutnom potom áron. kerestem rajta szinte semmi munkával 40 ezer ft-ot - ADÓZVA!! - mert ugye te nem váltottad ki a vállalkozóit, gondolom.


Na most azt írod, nem ingyen kéred a forrást - mégis mennyit szánnál rá? 10 ezer ft-ot? Akkor a 40 helyett be kellene érnem azzal? Hát nem.


Ezt csak azért írtam le, hogy lásd: mennyire nem életszerű, amit kérsz, illetve a kérdésed.

2019. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Utolsó.. Már ne haragudj meg, de ki mondta, hogy adózz? Nyilván többet is kereshettél volna rajta, ha nem adózol. Nem lett volna belőle semmi baj, mert ilyen minimális értékű tárgyak miatt nem büntetnek meg senkit. A másik meg az, hogy mégis mennyit vár az, aki csak Információt nyújt? 50 000 Ft.-ot ? A 10 000 Ft. is pénz! Direkt úgy csinálnám az egészet, hogy másik félnek is jó legyen! Senki nem nézi hülyének a másikat, de engem sokan annak néznek, ugyanis engem húznak le, ha az 5 000 Ft.-ért megvásárolt laptopot 50 000 Ft.-os db. áron értékesítik, de úgy, hogy még csak alkudni sem lehet... Úgyhogy hagyjuk már ezt a maszlagot..
2019. szept. 23. 13:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!