Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Autó behozatal külföldről...

Autó behozatal külföldről eladási céllal kezdőként. Hogyan?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogy miután megalapítottam a céget és behoztam az autót, utána mi a teendő?

Jelen esetben én nem akarom honosítani, csak külföldi okmányokkal eladni

Hogyan oldható meg hogy én csak a köztes eladó legyek, és ne kelljen nevemre iratni?

Utána van-e valami papírmunka, vagy az eladás után kell csak egy számlát kiállítani róla?

Netán valahol tudnék erről bővebben tájékozódni?



2019. szept. 25. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Így a kérdésed alapján, kb. 12-nek tippellek.
2019. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha nem vagy jártas a témában, légy szíves ne gyere ide feszültséget kelteni. Névtelenül könnyű ilyet írni, inkább vállalnád fel magad:)

12 évesen nehezen lehetne összeszedni annyi tőkét amivel el lehetne kezdeni.. nem szimpatikus a gondolkodásod.. valami baj van veled:D

2019. szept. 26. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!