Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes még webáruházat csinálni?

Érdemes még webáruházat csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok webáruház van, de sokan többnyire csak ruhákat árulnak meg ilyen divat kiegészítőket és stb. Ha én egyedi termékeket de mégis olyan termékeket értékesítek amiket az emberek vesznek és használnak akkor érdes webáruházat nyitni? Sajnos nekem már az alkalmazotti létből elegem van meg a munkakeresésből is. Más vállalkozáshoz nagyon sok tőke kell tehát ez az egyetlen ötletem ez a webshop amit viszonylag kevés tőkével csinálható és aránylag gyors megtérülésssel.
2019. okt. 5. 13:27
 1/6 Bak Norbert ***** válasza:

Két dolog ami biztos hátrányosan fog érinteni a jelenlegi helyzetedhez képest:


1. Nem fogod tudni lecserélni a munkahelyed egyik hónapról a másikra vele. Talán évek múltán, ha túléled de addig meg sok minden történhet méf amit nem fogsz tudni befolyásolni.


2. Kis induló tőke elég, de a fenntartás mellett még többe lesz az hogy "kitűnj a sok eszkimó közül" e-marketinggel megy egyéb költséges megoldással, amitől léteznek kis tőkéből indítható de még inkább kevesebből is fenntartható vállalkozások.

2019. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan terméket tudsz előállítani, amilyet más nem és kell is az embereknek, akkor megéri. Ha csak a sokadik divat, műszaki, stb. webshop lennél, túl sok mindent nem fogsz elérni mellettük, mert alacsony tőkével nem tudod majd felvenni velük az árversenyt, ami gyakorlatilag az egyetlen vonzerőd lenne a tömegben.
2019. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én olyan termékekre gondoltam amiket én gyártatok le gyártóval és még az aliexpressen sem lehet kapni de mégis olyan termék ami az emberekre szükség van és veszik.
2019. okt. 5. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:

röviden és tömören.


Igen, érdemes, ha tudod mit csinálsz. Ha azért csinálod, mert a szomszéd mondta milyen jó, akkor nem.

2019. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, de ha legyártatod, akkor onnantól az magának is legyárthatja és ellophatják az ötletedet, nem?


Egyébként szerintem már nincs új a nap alatt, mert mindenki gyárt már mindent.


Kíváncsi lennék az ötletedre....

2019. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"olyan termékekre gondoltam amiket én gyártatok le gyártóval"

Jajj, nagyon nem értesz a gazdasághoz! Olyan vagy mint én 30 éve, mikor kezdő vállalkozóként internetkávézóm volt, és a Coca-Cola rámbeszélte, hogy betesz egy Cola automatát a netkafémba. Jött megbeszélni a dolgokat meg szerződést kötni. Olvasom a szerződésben, hogy 70 forintért hozza nekem a 0,33-as dobozos kóla dobozát, én meg adjam 100 forintért. Mondom a csávónak, hogy nade miért kapom én 70 forintért magától a gyártótól a Coca Colát, amikor a Tescoban 56 forint.

Jahhhh - mondja - azért, mert te 300 darabot igényelsz az automata feltöltésekor. A Tesco meg 2 kamionnyit rendel egyszerre...

Szóval hiába vagy te közvetlenül a gyártóval kapcsolatban, ha nem 2 kamionnyit rendelsz, csak 3 darabot, akkor neked baromi drága lesz! Vagy be sem indítják annyiért a gépsort...

2019. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!