Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol érdemes üzleti tanfolyamra...

Dgianni2 kérdése:

Hol érdemes üzleti tanfolyamra jelentkezni?

Figyelt kérdés

Szeretnénk egy vállalkozást elindítani, de elötte szeretnék tanulni az üzletről mindent amit csak lehet.

Tudtok olyan tanfolyamokat, ahol nem a pénzlehúzásra mennek, ha nem tényleg érdemes oda menni tanulni? (pár hónapos tanfolyamra gondolok)



2019. okt. 12. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nincs ilyen
2019. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mba
2019. okt. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tacitproject
2019. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én online tanulok, nem akarom megnevezni melyik cégnél. Jó nagy pénzlehúzás, nem válaszolnak a kérdésekre, nem javítják ki a beküldött feladatokat, sőt még az online tesztek végén sem mutatja a rossz válasz helyett a jót.

A szövegek nagy része netről lett összevágva, párszor csak kíváncsiságból bemásoltam a gugliba és ki is dobott például egy gasztronómiai cikket.

Logikátlanul vannak felépítve, egyes tananyagok mások előtt vannak, miközben szükségesek azok ismerete előbbiek megértéséhez, tele vannak ellentmondásokkal és hibákkal. A videók számításai is gyakran hibásak.

Mivel vállalkozási teendőket csinálok már egy ideje, azt tudom mondani az anyag 10-20%-a hasznosítható, és ezenkívül még rengeteg gyakorlati tudás kell ahhoz, hogy egy üzlet működjön.

2019. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!