Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mivel érdemes foglalkozni,...

Mivel érdemes foglalkozni, hogy legalább 80 ezret termeljen, amiből megélek?

Figyelt kérdés

legalább egy 80-100 ezer ft-ra lenne szükségem havi szinten


a jelenlegi munkahelyemen iszonyat sokat dolgozok, majd megszakadok, nem bírom már... váltani esélytelen, a többi még rosszabb... teljesen kivagyok már

viszont van félretett pénzem bőven, és kéne valami, amibe akár bele is tanulnék, csak hozzon ennyi pénzt a megélhetésemre, ennyi a vágyam, meg hogy ne legyek más csicskája


2019. okt. 14. 08:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
burkoló, kőműves, gáz/víz/villanyszerelő vagy hasonló kétkezi szakmák amivel el tudsz menni maszekolni.
2019. okt. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Programozást és tehetsz egy-két nullát is a végére.
2019. okt. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

"viszont van félretett pénzem bőven, "

Miből?? Írod a problémádat, de nem értem?

2019. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Miért 0% a programozás? Ha nem lesz kiemelkedően jó benne, akkor se kell megszakadnia, csinálhatja freelancerként otthonról ülve is, és bőven (bőven) 100 ezer felett hozna havonta. Mi volt ezen nem hasznos?
2019. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

@09:31


Az hogy nem lehet minden emberből programozó csak azért mert most azt sztárolja mindenki. Nem lesz minden embernek érzéke hozzá.

2019. okt. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Bak Norbert ***** válasza:
44%

Ha megélhetésre kell, akkor olyannal foglalkozz első körben, amit a napi megélhetésed során is fogyasztási cikként használsz vagy alkalmazni tudsz, csak eddig azt pl az adózott jövedelemből fizetted ki megélhetési ktg. címszó alatt.


Lehetsz programozó is, de a billentyűzet helyett ehetsz pékárut is saját boltodból, nettó beszerzési áron, az eddigi áfával és árréssel növelt fogyasztói ár helyett, aminek a különbözetét százalékosan a nettó fizetésedhez viszonyítva, már alapból kiadja az általad keresett összeget megtakarításként, anélkül hogy évekig tanulnál programozni ami alatt éhenhalsz.

2019. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Persze. Legyen vállalkozó romlandó árukészlettel... jó tanács!
2019. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Nem lesz minden embernek érzéke hozzá."


Akkor lesz egy rossz, alulfizetett programozó 300 nettóért szegény!

2019. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Bak Norbert ***** válasza:
Nyilván erre létezik a forgási sebesség fogalma és készletgazdálkodás :-)
2019. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

a programozás jó ötlet nagyon, itthonról csinálnám freelancerként is... most is cnc technológusként dolgozok, de nehéz a fizikai része.


nem tudom, hogy mennyi idő alatt lehetne beletanulni, hogy el tudjam magam adni, egyébként érdekel... illetve nem tudom,hogy hol kezdjem



az #1 válasz pedig nem, itt nehéz fizikai munkákat sorolsz fel nekem, lehet nem esett le a kérdésből, hogy azt nem bírom...



Bak Norbert: nem vagyok pék

2019. okt. 14. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!