Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy McDonald's étterem Magyaro...

Egy McDonald's étterem Magyarországon évente kb mekkora bevételt termel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, megvannak az anyagi források arra, hogy nyissak egy éttermet itthon. Ahogy néztem, kb félmilliárd forint kell hozzá. Egy év alatt, mennyi pénzt termel ki egy ilyen étterem? Milyen hamar tudja egy vállalkozó visszahozni a befektetett pénzt?

2019. okt. 16. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hol. Nézd meg az e-beszamolon a többi üzemeltető eredményeit.
2019. okt. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
500millio a nyitashoz? Hat te hulye vagy? Gondold at ezt megegyszer..
2019. okt. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 perc google.


Progress Étteremhálózat Kft.


NETTÓ ÁRBEVÉTEL: 33 970 625 ezer Ft (~34 milliárd)

ADÓZOTT EREDMÉNY: 4 milliárd Ft és 10 milliárd Ft között.

2019. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
3-as. Az ott 34 millió, nem milliárd.
2019. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért, mennyi kell a nyitáshoz?
2019. okt. 22. 01:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézd át az egyes cégek eredménybeszámolóit , a fent említett cég közte sincs. Talán reálisabb képet kapsz. :-)


[link]

2019. okt. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Elvileg 100 millió Forintból meglehet nyitni. Ez nem is számít annyira soknak, ha azt nézed, hogy a világ egyik legnagyobb nevét használhatod. Hogy mennyi pénz jön be az függ az adott térségtől is. Én dolgoztam az egyikben, a fővárostól elég messze, és ott gyakorlatilag folyott be a pénz. Volt olyan nap,hogy 7 millió Ft felett zártunk. De a napi 3-4 millió az átlagosnak számít. Persze ebből még sok minden lejön, nem ez a tiszta haszon

De a 100 millió Ft az még csak a berendezés. A helység még + költség.

De ha ez is megvan még akkor sem biztos, hogy megnyithatod.

Végig kell csinálnod egy 1 éves képzést. Ebben benne van minden a legegyszerűbb takarítási feladattól kezdve a legbonyolultabb HACCP-én keresztül a legidegőrlőbb vendégpanaszon át minden.

Ha ki bírod ezt az 1 évet, és még mindig van helyed, pénzed és kedved már kezdheted is.

2019. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2019. okt. 24. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!