Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Meg szoktátok mondani hogy ha...

Meg szoktátok mondani hogy ha jól végezte a munkáját?

Figyelt kérdés

Vagy csak azt ha valamit elszúrt vagy elégtelenül végezte a munkáját?

Hogyan mondjátok meg?


2019. okt. 16. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
kinek?
2019. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi az hogy kinek? A beosztottadnak ki másnak? Szerinted a főnöködnek dirigálhatsz arról hogy ő hogyan végzi a munkáját?
2019. okt. 16. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Hisztiske, tegyél fel értelmes kérdéseket alannyal és állítmánnyal a megfelelő kategóriában, akkor választ is fogsz kapni!
2019. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Az a vezető, aki csak korbácsot használ, hamar megbukik.


Amúgy a 3asnak igaza van, elsőre én sem főnök-beosztott viszonyra asszociáltam, hanem szolgáltató-ügyfélre. Ott is meg szoktam mondani, ha tetszik, amit kaptam.


És remélem, hogy egy ilyen hisztis pitsa sosem lesz főnök. Tudom, Balázska, hogy pasi vagy. De ez semmin nem változtat.

2019. okt. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3# Jézusom ne vedd már ennyire mellre. Inkább csak gondolkozz egy kicsit mielőtt válaszolsz úgy mindenkinek jobb lesz.
2019. okt. 17. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
simán lehetne akár a kollégám is. alanyt állitmányt használj.
2019. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a kimagasló teljesítményt elérőket, írásban megdicsérték, bekerültek az újságba is, díszplakett, stb. , viszont karácsonykor ők nem kaptak 13. havi bért.


Részemről totál szívásnak éreztem, jobban örültem volna a pénznek!

2019. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!