Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Beperelhetem a Postát, mert a...

Beperelhetem a Postát, mert a postás nem hozza ki a leveleket?

Figyelt kérdés

Alap esetben hetente egyszer jár a postás nálunk.

DE én budapesti vagyok! Nem külső tanyavilág széle mögött?!


Sőt!

Nyáron szabadságrament és három hétig nem jött levél.



Azzal tisztában vagyok, hogy a károm megállapítására fel kell fogadnom egy törvényszéki könyvvizsgáló szakértőt, ez nem gond.



2019. okt. 21. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ, ha ajánlott leveled nem érkezik meg, akkor azzal komolyabban foglalkoznak, sima leveleknél nem igazán erőltetik meg magukat.

Első körben menj be a területileg illetékes nagypostára, és tegyél panaszt, kérj jegyzőkönyvet, a rendőrségen is ezt tanácsolnák első körben.

2019. okt. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Én pont ma tettem panaszt. Szeptember 11-én küldtek nekem egy ajánlott levelet, hogy jelenjek meg okt. 14-én egy hagyatéki tárgyaláson. Ma kaptam meg a levelet.

Még utána kell járnom, hogy pontosan mennyi kár ért engem a késlekedésük miatt. A további ügyintézést egy ügyvédre fogom bízni.

2019. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Az vágod, hogy a szept. 11 nem a feladás ideje, hanem az ügyintézés kezdettét jelöli???


Nekünk is sok idő volt, amíg megérkezett, betelefonáltunk, hogy mi van, erre közölték ma adták postára, de tájékoztattak telefonon, hogy mikor lesz. Másnap meg is kaptam, ott is bő 2 hónappal korábbi dátum szerepelt.

2019. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Azt vágod, hogy nem a levél keltére írtam a dátumot, hanem a feladás dátumára.
2019. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

"DE én budapesti vagyok! Nem külső tanyavilág széle mögött?!"


És? Kit érdekel, ha egyszer nincsen elég postás azon a környéken, csatlakozz vállald el a környéket és máris gyakrabban lesz leveled.

2019. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Na álljon már meg a nászmenet!

Oldja meg a posta!

Vegyen fel embert, fizessen annyit, hogy legyen, aki ellássa a feladatot!

Közfeladat, állami, nem magánjellegű tevékenység!


Ilyen baromságot egyedül találtál ki, vagy segítséggel?

Ha nincs elég orvos és hosszú a várólista, tanuljam ki, műtsem meg magam? Vagy mi?

2019. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Arról nem is beszélek, hogy 10 rendelésemből 3 eltűnik.

Az sincs rendben.


Szépen rászánok egy órát és bemásolom a rag számokat és feljelentem őket a gacibe!

2019. okt. 22. 03:06
 8/8 anonim válasza:
8%
"Arról nem is beszélek, hogy 10 rendelésemből 3 eltűnik." Jövőre faszán megleszel adóztatva, majd aztán rendelgessél.
2019. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!