Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan keresek magamnak...

Hogyan keresek magamnak egyéni válallkozói munkat?

Figyelt kérdés
Sziasztok,földmunka vagy takarító egyéni válallkozó vagyok,valaki tud nekem olyan oldalt linkelni ahol lehetne keresni?

2019. okt. 22. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Facebook csoportok, munkahirdető oldalak, releváns helyen faliújság stb... De ha már itt el van akadva a dolog, az rég rossz.
2019. okt. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudod, az egyéni vállalkozó azért vállalkozó, mert arra vállalkozik, hogy megél a saját lábán és nem mástól pl. (a főnökétől) várja el, hogy megmondja neki, mit hol talál.

Ha Te nem találsz magadtól földmunkát és takarítást és így lettél vállalkozó, akkor tényleg nagy a baj: jelen esetben a farok csóválja a kiskutyát.


Mondjuk amúgy az még nem jutott eszedbe, hogy benyomj egy ingyenes hirdetést bárhová?

Helymeghatározással, persze, hogy pl. Szabolcsból ne Zalaegerszegre hívjanak (bár, ha megéri...).

2019. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hirdesd magad. Szerinted másoknak honnan jön a megrendelés? Sok sok reklám, igényes honlap / vállalkozásnak külön Facebook oldal referenciákkal.
2019. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fix24. Hu oldalon sokszor keresnek kínálnak munkákat. Nézd meg, valamint az előttem szólók leírták ennek marketingjét.
2019. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!