Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol érdemes kamionszerelő...

Hol érdemes kamionszerelő műhelyt nyitni? Illetve a sok a különbség az autó és kamionszerelés közt vagy csak a méret ami más?

Figyelt kérdés
Egyenlőre még csak most kezdem az autószerelő szakiskolát ami 3 éves... Viszont a szakmai tapasztalatomat egy kamionszerelő cégnél szerzem majd meg!Ha úgy döntök hogy a kamionszerelés felé hajlok hol érdemes ezt elkezdeni hogy legyen rá kereslet!És amin még gondolkoztam hogy ha kamionszerelést tanulok akkor nem okoz majd gondot egy autószerelés?Válaszokat nagyon szépen köszönöm
2019. okt. 22. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan telephelyen ahova be tudnak állni kamionok. Azért azzal legyél tisztában hogy egy ilyen vállalkozást elindítani százmilliós nagyságrendű kezdőtőke.
2019. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem hogy oda ahova be tudnak hajtani a kamionok...De arra volnék kíváncsi hogy pl vároaban,mezővárosban esetleg közel egy vámhoz?
2019. okt. 22. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Amiket én ismerek, azok többnyire város melletti ipartelepeken vannak. Az egyik konkrétan majdnem a vámudvar szomszédságában.
2019. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alsónémediben nyisd meg
2019. okt. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat!És arról tudnátok mondani valamit hogy sok e a különbség az auto és kamionszerelés közt
2019. okt. 22. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!