Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen lehetőségeI vannak egy...

Milyen lehetőségeI vannak egy halbolt fellendítésének?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 13:50
 1/2 anonim válasza:
Nos én csupán egy igen nagy halfogyasztó vásárló vagyok ! Ez azt jelenti , hogy elég sok halboltot és tavat , vállalkozásokat meg látogattam már . Amit én tapasztaltam eddig , vásárló ként az elsősorban a bő kínálat , alacsonyabb ár kategóriák , ( minőség ) - kedves és udvarias fogadtatás , kiszolgálás , a vevők számára több szolgáltatás igénybe vételének lehetősége , pl : a vevő által kiválasztott halak pucolása , konyhakészre való előkészítése igény szerint , esetleg előkészítéssel kapcsolatos szakmai tanácsadás -stb , vagy pl : az is egy óriási előny lehet , ha nem kimondottan csak piaci halak kaphatóak a boltban , tehát nem csak tenyérnyi kárászt , vagy 1,5 - 2 kg os pontyokhoz lehet hozzájutni a boltban , hanem akár ennél jóval nagyobb példányokhoz is , akár megrendelésre ! - ezt én mindenképpen ajánlanám , mert az a tapasztalatom , hogy nagyon kevés halbolt létezik , ahol ezt a kérést teljesíteni tudják a vevők felé ,, én pl : sosem kaptam ilyen halakat egyik halboltban sem ! Továbbá nem árt ha minél forgalmasabb helyen van a bolt , minél feltűnőbb helyen , ahol az emberek könnyen fel figyelhetnek rá és van parkolási lehetőség is pl: Pályaudvar , piac , vásárok helyszíne , busz pályaudvar mellet , nagyobb , forgalmas áruházak környékén , sétáló utcában , vagy ahhoz közel ! A leggazdaságosabb talán az lenne ha lenének tavaid és a te saját megtermelt halaidat tudnád eladni , mert akkor senki nem húzna hasznot belőle , mire hozzád kerülne az eladásra szánt hal ! Ekkor tudnál egy a vevők és a te számodra is a legkedvezőbb árat szabni és tisztában lenni a valós minőséggel ! Ezt tudom neked tanácsolni , mint nagy hal étel kedvelő és rendszeresen halakat vevő vásárló ! Remélem tudtam segíteni és ha igen , akkor sok sikert kívánok a leendő halboltodhoz ...
2019. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Párdon : Egy valamit ki hagytam , mégpedig a nyitvatartási időt , ami nagyon lényeges még ! Ha nekem lenne egy halboltom , én nagy figyelmet fordítanék a délutáni nyitvatartásra , főleg hétköznap és inkább nyitnék korábban hétvégén ! Persze ha meglesz a boltod , akkor úgy is ki kell tapasztalni majd , hogy mikor , melyik időszakokban és napokon a legnagyobb a vásárlói forgalom ! Természetesen húsvét és karácsony előtti napokban jóval hosszabban kellene nyitva lenni a boltnak ...
2019. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!