Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kereskedés kinai termékekkel?

Kereskedés kinai termékekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

El szeretnék kezdeni kínai termékekkel kereskedni és az lenne az első kérdésem hogy vajon ez az eladó honnan szerzi be ezeket a "lego" minifigurákat?

Azt tudom hogy kinából rendeli, de azon belül honnan? Egy webshoptól? Vagy egy nagykertől veszi?

Megtaláltam ugyanezeket a minifigurákat taobaon-n (kínai ebay) fele ennyiért (8,28€-ért). Lehetséges hogy innen rendeli be egy közvetítő ügynökön keresztül?

Bár ez meg azért valószínűtlen mert ezzel az árral + a közvetitői árral összevetve nem jön ki nagy profit.

Szerintetek?



ez az az eladó és a terméke, akiről szó van:

[link]


ez pedig a Tabobao link:

[link]



2019. nov. 1. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
A gyártótól szerzik be nagy mennyiségben. Én mondjuk nem kereskednék vele. Egyrészt baromi etikátlanok ezek a kínai cégek, éhbérért dolgoztatják a munkásaikat, és ha te ezeket megveszed, azzal ezt támogatod. Másrészt a környezetvédelem miatt sem érdemes ezeket bármilyen formában támogatni. Ezek mind olcsó, gagyi minőségű termékek, amik hamar tönkremennek és szemét válik belőlük.
2019. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem tudod esetleg melyik cég gyártja ezeket a minifigurákat?
2019. nov. 1. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Alibaba.

Hasonló, mint az aliexpress, de itt gyártók vannak fent és nem lehet 1-2 darab terméket rendelni.

Pl itt 100 darabot gyártanak neked 70$-ért.

[link]

Keresgélj mi kell, csak az első találatot linkeltem.

2019. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyártótól szerzik be nagy tételben 10000 darabszámra. E fölött már lehet módosítani a kinézetet.


Kérdés inkább az, hogy:

Ki fogja ezeket megvenni? (idehaza?)

és mennyiért?

mekkora profit van a darabokon?

El lehet adni belőle 1000 darabot havonta?

Kik a célpiac?

Mennyiért tudod elérni őket?

Milyen formában hirdeted?


10-20%os profitból nem fogsz megélni hosszútávon.


Termék az utolsó dolog egy vállalkozásban amit beszerzünk. Első a kereslet megtalálása, réspiac felderítése akiknek van egy problémája, amiért hajlandóak is fizetni.


Ez még annál is rosszabb aki ruhaturkálót akar nyitni, vagy valami lyukat amit teázónak hív.

2019. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!