Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kell diploma ahhoz hogy céget...

Mihaly189 kérdése:

Kell diploma ahhoz hogy céget alapíts vagy elég a vállalkozói engedély is?

Figyelt kérdés
Igazabol meg csak 16 vagyok de szeretnek előrébb gondolkodni a jövőmrol (asztalosnak tanulok) Komoly válaszokat szeretnek Tényleg csak az írjon tisztába van ezekkel Előre köszönöm az értelmes válaszokat

2019. nov. 2. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell hozzá diploma.
2019. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Elég. Szép is lenne, ha mondjuk valaki egyéni vállalkozóként takarítást vállal, aztán ahhoz is diploma kéne. XD
2019. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat viszont azt átalányadó kihagytam hogy ha mondjuk nem egyéni vállalkozást vagyis Bt et akarok nyitni hanem Kft és embereket akarok alkalmazni ahhoz sem kell
2019. nov. 2. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ebből mondjuk egy szót sem értek, de fiatal vagy még, van időd és lehetőséged megtanulni valami olyan nyelvet, amit rajtad kívül más is ismer.
2019. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

@14:33


Ez egy nagy értelmetlen zagyvaság.

2019. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Kft Bt esetén semmi se kell

Egyéni vállalkozóként kell szakirányú végzettség vagy néha bejelenteni 1 embert akinek van

Elég havi 2-3 órára

2019. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat az autó correct kijavit egy csomó szót nem azt akartam fogalmazni elnézést mindenkitől nos tehát azt hagytam ki ezt akartam volna irni az általanyadó helyet
2019. nov. 2. 14:56
 8/8 anonim ***** válasza:

1.- ahhoz, hogy vállalkozó legyél, be kell tölteni a 18 éves életkort, azaz nagykorúnak kell lenned.

2.- nem javaslom, hogy az iskolából kiesve azonnal vállalkozást indíts 0 tapasztalattal, mert azonnal elhasalsz a vállalkozással. Mindenképpen tanuld ki a szakmát egy mester mellett és utána vállalkozz.

3.- az asztalos vállalkozáshoz kellenek szerszámok, nem árt egy műhely sem - ezeket is elő kell teremtened valamiből.

4.- jelenleg egy KFT alapításához 3 millió ft szükséges - de az elkövetkezendő 2-3 évben bármikor hozhatnak másmilyen rendelkezést.

Szóval kb. 3 év múlva érdemes visszatérni erre a témára - addig tanulj, szerezz tapasztalatot!

2019. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!