Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van itt Woltos futár? Ha van...

Pilóta1212 kérdése:

Van itt Woltos futár? Ha van akkor kb egy nap egy biciklis futár hány címet tud ki vinni? Wolt vagy Net pincér?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Óránként kettő már jónak számít.
2019. nov. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Woltnal 3, netpincérnél 2 az átlag. A fizetési rendszer más, igy mindkét helyen nagyon hasonlóan leheg keresni. Mindkettőt próbáltam, jópár hónapot dolgoztam a netpincérnél, már a woltnál vagyok, őket sokkal inkább ajanlom. Kedvesebbek, korrektek, tényleg az van, amit mondanak, nincs csalás és hazudozás, jobban érzem itt magam. Ha maradt még kérdésed, szívesen válaszolok. /Egy futár/
2020. jan. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez eléggé összetett. Függ attól hogy hétköznap vagy hétvégén, attól hogy mennyire hajtasz a munkára, az időjárástól is stb... De elvileg az átlag az az óránként 2 de ennél lehet sokkal több is.

A wolt vagy netpincér kérdés is összetett mivel a netpincérnél jobban tudsz keresni viszont ott főállásban kell ehhez dolgozni, a woltnál viszont sokkal szabadabb vagy, nekem diákként ez sokkal jobban bejött. Nagy fizetésbeli különbség nincs is.

-egy wolt futár-

2020. jan. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!