Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen könyveket, fórumokat...

Milyen könyveket, fórumokat tanulmányozzak ilyen vállalkozás esetében?

Figyelt kérdés

Vállalkozni szeretnék, viszont magához a vállalkozáshoz semmilyen tanulmányaim nincsenek, emiatt keresnék olyan könyveket, fórumokat ahol tudnék olvasni, hogy hogyan is működik egy cég vagy vállalkozás (adók, törvények, szabályok minden ami erre vonatkozik).


Egyébként munka mellett maszekban számítógépeket rakok össze és adok el az interneten amiben azt látom, hogy nagyon szép profitokat tudok összehozni (általában használtan vagy készlet kisöprés idején veszem meg az alkatrészeket -próbálok ügyelni rá, hogy jó minőséget vegyek és még garis legyen- ezekből szerelem össze a gépeket), illetve még teljesen maszekban egyszerű szoftver problémákat oldok meg (op rendszer újratelepítés, vagy ilyesmi tényleg egyszerű folyamatokat). Nincsen informatikai végzettségem (van egyetemi de nem ezt tanultam), ezeket a gépszerelési illetve alapvető "informatikai" képességeket magamtól tanultam. Viszont nagyon tetszik, nagyon szeretem csinálni és szeretném akár magasabb szinten csinálni az egészet.


2019. nov. 12. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress egy könyvelőt és ő elmondja hogy merre mi a pálya.
2019. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!