Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy jó Startup ötletem,...

Van egy jó Startup ötletem, viszont nem áll a tudásomban olyan jellegű programozói ismeret aminek segítségével, ki tudnám vitelezni az ötletet. Tudnátok tájékoztatást adni hogy hogyan működnek ilyenkor ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
Felbérelek egy profi programozót/ programozói csoportot hogy vitelezzék ki az ötletemet, aztán utána lehet befektetőket keresni akik esetleg beletennék a kockázati tőkét?

2019. nov. 13. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Jó, tehát se pénz, se szakmai ismeret, se semmi :D

Ez bukó.

2019. nov. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pènz az van, pont annyi hogy elèg legyen az ötlet kivetelezèsèhez. ;) a kockàzati tőkèt meg mindig a befektetők teszik bele a Startup-okba. ;)). Mivel ezeknek pont az a lènyegük hogy ha van egy jò ötleted ès abba màs is làt fantàziàt akkor beszàll anyagilag.
2019. nov. 13. 02:08
 3/7 anonim válasza:
68%

nem szokás egyedül startupot alapítani, szóval ha nincs tudásod a megvalósításhoz, akkor keress valakit, akinek van és vegyed be őt is alapítónak

a kockázati befektetők is jobban megbíznak 2-3 emberben mint egyben, mert legalább valakiknek már eladtad az ötleted

nyilván ebben az esetben nem a tied 100%ban a cég, de kevésbé költséges mint felbérelni egy profi programozót

2019. nov. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Igen 2 lehetőséged van:


1) Valakitől megrendeled, hogy programozza le, ami neked kell. Szerződést köttök, ő megcsinálja a munkát, te kifizeted és elválnak az útjaitok. Esetleg ha még eszedbe jut valami, azért majd külön fizetsz.

Minden jog a tied marad, te kifizetted az árut az alkotónak innentől semmi köze hozzá.


2) Meggyőzöd, hogy csinálja meg neked részesedésért cserébe.

Ennek vannak előnyei és hátrányai is nyilván.


Ha megvan a kész működőképes termék vagy legalább egy félkész prototípus, ami már csinál valamit, akkor házalhatsz vele, hogy részesedésért cserébe rakjon bele valami befektető egy nagyobb összeget.

Ameddig csak egy ötleted van, és más semmi, addig ebbe nem fognak pénzt rakni.

2019. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Minner.hu

Olvasgass csak.

Szerintem kereshetsz programozót,én az vagyok amúgy.

Mennyi kellene dolgoznom neked?

Csak mellékesben tudnám végezni,részesedésért akár.

Mit kellene megcsinálni?

2019. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
LOL a lottószámokat kiszámoló program LOL :)
2019. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak: Nem, nem olyan program,de ha már tudsz arról hogy létezik ilyen dolog, akkor valósítsd meg meg. 1 éven belül gazdagabb leszel mint a Gates-Buffet duó együttvéve. ;) Én maradnék a saját ötletemnél.
2019. nov. 18. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!