Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Őszintén, észreveszik a...

Őszintén, észreveszik a postán, ha egy bugyit adok fel?

Figyelt kérdés

Előre rettegek. Beleraktam légbuborékos borítékba, becsomagoltam..

Engem nem igazán érdekel, ha megtudják mi van benne, nem illegális. Meg többször nem csinálok ilyet, de ide ki mertem írni.

Feladőt muszáj írni rá, ha egy szimpla vékony, sima levél. Átcseszni nem akarom, meg véleményeket nem kérek. De nem akarom, hogy ilyen alakok megtudják a számom.


2019. nov. 13. 15:55
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Az kérdés lett volna, hogy muszáj írni rá? Vagy felveszik anélkül is. Ha kötekedik, majd kamuzok valamit.
2019. nov. 13. 15:56
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Hogy mi van? A címzettet rá kell írni, feladó helyére sima küldeménynél azt írsz, amit akarsz, egyébként meg le se szarják, mi van benne, sokféle ruhaneműt adnak fel postán. Mit stresszelsz ennyit, a használt bugyidat küldöd valami perverz japánnak?
2019. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Szaros bugyi legalább?
2019. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Sima levélként nem kell ráírni feladót. Ajánlottként meg írhatsz rá fals nevet meg címet, senki nem ellenőrzi.
2019. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem az. Itt rám írt valaki, én meg eladtam. Ennyi. De nem akarom átb.szni, ezért fel is akarom adni...
2019. nov. 13. 16:20
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván használt bugyi, azért párázik a kislány...

Egyébként szerencsén múlik, de jó eséllyel senki nem fog foglalkozni vele

2019. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Mennyiért sikerült eladni?
2019. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy "szerencsén múlik"? Nem illegális, maylximum ciki.l, de úgysem ismernek. Egyedül feladót nem szeretnék ráírni.


Nem vagyok kislány sem. Mivel másabb, mint pólót vagy karkötőt eladni? Jogi szempontból.

2019. nov. 13. 17:13
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Jogi szempontból nem más valóban, de egyértelmű, hogy azért párázol, mert ciki.

De ha már vállalod, hogy a testeddel keresed a kenyered...


A szerencsét arra írtam, hogy milyen kezeken megy keresztül. Nekem anno pórbálták a nem éppen olcsó magazinomat lenyúlni, évekig nem volt vele gond, aztán egyre később érkezett meg mindig. Helyi postán egyszer reklamáltam, utána másnap megjött, onnantól pedig mindig pontosan. Biztos vagyok benne, hogy valakinek megtetszett és próbálkozott, hátha nem fogják keresni

2019. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem a testemből élek, még csak nem is használt...


Jézusom. Nyilván nem a falusi kispostán adom fel a Kati néninél. Igen, nekem anno a felvételi pap>romat bontották fel, mikor egyetemre jelentkeztem. Feltépett borítékott hozott a postás, amit kicsit visszanyomkodtak.

2019. nov. 13. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!