Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Turkálósok, szoktatok Nagykern...

Turkálósok, szoktatok Nagykernél reklamálni?

Figyelt kérdés
Ha nagyon silány minőséget kaptok akkor visszahívjátok a Nagykert, hogy nem azt a minőséget kaptátok amit "ígértek"? Van értelme? Volt már, hogy mondták, hogy akkor vigyétek vissza és "honorálják"? Még egy kérdés, ti mondtatok már olyat mikor rendeltetek, hogy nagyon kéne most egy jobb árukészlet, mert például áll le a szezon?
2019. nov. 22. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Vérbeli "profi" vagy... Ilyet leírni ide egy üzlettel a hátad mögött.... :( A nagyker nem jótékonysági intézmény, ha minőségi reklamációd van és ezt bizonyítani tudod, akkor egyértelműen reklamálni kell, azt viszont ne várd, hogy a saját problémáid miatt neked majd válogatni fognak...
2019. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1. Nem is mondtam, hogy profi vagyok 2. De azt sem hogy rólam van szó, mert egy szerettemről, közeli hozzátartozómról, akinek jót szeretnék 3. Nem is értem, hogy minek kértem egyáltalán itt tanácsot, hihetetlen mennyi olyan ember van aki nem tud szöveget értelmezni, csak a kérdésre válaszolni, mert ez az oldal megsúgom arra van, nem arra, hogy azt a sok mérget itt böfögjétek ki ami bennetek van.
2019. nov. 26. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!