Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyha az avonozás nagyon jól...

Hogyha az avonozás nagyon jól megy mennyit lehet kapni egy hónapban?

Figyelt kérdés
Mennyi volt az az összeg, ami a legtöbb volt egy hónapban?

2019. nov. 23. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Választhatsz még 2 rúzst ajándékba, max.


Ahhoz az összes baráti kapcsolatod le kell építened, hogy elég bázisod legyen ebből megélni. Addig kergeted majd őket a samponokkal, meg parfümökkel, míg le nem tiltanak.

2019. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem lehet megmondani így, mert sávos jutalék van a megrendelések után. Minél nagyobb a megrendelésed, annál többet lehet vele keresni.


Van, aki pl egy nagy irodaházban dolgozik és esetleg más nem csinálja, Ő szinte semmi munkával a főállása mellett is jól össze tudja szedni a megrendeléseket, míg ha nem ilyen a munkahelyed, akkor Neked kell a vevők után rohangászni - úgy több meló van vele.

Minél nagyobb a megrendelésed, annál több a kereshető összeg (nem emlékszem pontosan, mert már évek óta nem csinálom, de azt hiszem, a 15 % az "alja" és 35 % a teteje.

2019. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ma már nem lehet vele normálisan keresni, mert senkit nem érdekel.

Túlértékelt, nem jó minőség, sokkal jobbat kapsz és sokkal olcsóbban a drogériákban, de még egy százasboltban is.

Keress vissza avonos kérdéseket, bár már lehet megtetted.

Még túl sok válasz sem szokott érkezni, mert már nem érdekli az embereket.

A fiatalok nem rendelnek, mert nem akarnak heteket várni valamire, amit 2 perc alatt megvehetnek a plázában.


2. válaszoló szerint lehet jól keresni, de érdekes, ő is abbahagyta.

Nekem is csinálta több barátnőm, ők sem csinálják már. Nem érte meg.

2019. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

"2. válaszoló szerint lehet jól keresni, de érdekes, ő is abbahagyta."


3-as, javaslom az értő olvasást: azt írtam, hogy minél nagyobb ammegrendelés, annál nagyobb a jutalék.

meg azt, hogy ha valaki egy nagy irodaházban "terít", akkor ott szinte semmi munkával elég sok megrendelést össze tud szedni - míg másoknak egyenként kell a vevőkhöz rohangálni. Nos, én az utóbbi voltam, mivel nem irodában dolgoztam.


És nem amiatt hagytam abba, mert nem lehet vele jól keresni - köze nem volt hozzá - hanem azért, mert 2 rendszeresen vásárló, nagy vevőm kiesett ( az egyik meghalt, a másik elvált és már nem "szponzorálta" a férj a havi 20 ezres Avon vásárlását) valamint más jellegű dolgok miatt, ami nincs összefüggésben azzal, hogy mennyit lehet keresni vele..


De van olyan ismerősöm, akinek boltja van, kiteszi az Avon katalógust és csak felírja a törzsvevők megrendeléseit. Sőt, olyan ismerősöm is van, aki nagyon komolyan nyomja és havi 200-300 ezret is megkeres vele.

2019. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megy az értő olvasás, köszi.

A mondvacsinált indokok megkérdőjelezése is megy.

Nem az irodaház számít, ha az irodaházból Mancika kimegy a 15 méterre lévő drogériába, és azonnal megkap mindent harmadáron. Sőt, még ki is tudja próbálni a bőrén a színmintát, meg is tudja illatozni a parfümöt, stb.

20 ezres nagy megrendelő? :D

Diákként 10 ezer felett rendeltem sokszor, mindezt kb 15 éve!

Ne nevettess, hogy ez nagy megrendelés, és meg lehet élni.

200-300 ezer? Hát hogyne... Ezt látod is, megmutatta az adóbevallását, vagy csak mindent elhiszel? Vagy soha szó sem esett ilyesmiről, inkább csak most találtad ki.


Én amúgy egy multinál dolgozom, ahol a telephelyen kb 600 ember van, legalább fele nő.

Mikor elkezdtem itt dolgozni 10 éve, még voltak néhányan, avonosok, oriflame, stb, olyasmi is, amiről azóta hallani sem lehet. De szép lassan eltűnt a süllyesztőben ez a téma.

Lássuk be, nem lehet belőle megélni még ilyen környezetben sem.

2019. nov. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

3-as, 5-ös, befejeztem: úgy látom, Te még az élő fába is belekötnél ma, nekem viszont nincs erre időm, hogy a Te kötözködésedre bizonygassam az igazamat - meg nem is érdekel, ha nem hiszed el.

Legyen szép napod!

2019. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Timi179 ***** válasza:
80%

Tanácsadónőként vagy koordinátorként? Mert egyáltalán nem mindegy!

13 éve vagyok koordinátor és 200,000 feletti a fizetésem, persze ebbe nagyon sok munkám van!

A fél életemet az avonnak köszönhetem és az általa szerzett barátoknak, ismerősöknek.

Hálás vagyok hogy annó a szüleim támogattak hogy elkezdjem, pedig akkor se volt semmi kötelezettség!

Aki akar az tud vele dolgozni!

2019. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Én pontosan az az ember vagyok, aki a tényeknek hisz, és ha valami gyanús, akkor azt minimum megkérdőjelezi.

Egyesek ezt kötekedésnek állítják be, jellemzően mert sértve érzik magukat, ha nem nekik van igazuk.

Ám legyen, a kamuszagú sztorik előadói kb így szoktak reagálni, sértődötten, mintha ezzel bármit is elérnének. Elég jellemző emberi tulajdonság, hogy ha valaki hazudik, és a másik nem hisz neki, vagy gyanakszik, akkor az illető besértődik, és felhúzza az orrát. Csináld. Én ettől még fogok tudni aludni.

Egy 10-20 éve dolgozó koordinátor nyilván egészen más, mint egy kis tanácsadónő a maga kis 2 katalógusával és 5-6 megrendelőjével. Márpedg ha újként vág bele az ember, ennél sokkal többet nem fog tudni összeszedni. Javaslom olvasgatni az MLM-es kérdéseket, még ha nem is tökéletesen ugyanaz, a módszerben sok hasonlóság van.

2019. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ám legyen, a kamuszagú sztorik előadói kb így szoktak reagálni, sértődötten, mintha ezzel bármit is elérnének. Elég jellemző emberi tulajdonság, hogy ha valaki hazudik"


Te nagyon súlyos vagy és ráadásul nem tudom, milyen alapon sértegetsz: Ez már-már felér egy becsületsértéssel.

Semmi okom rá, hogy hazudjak. A kamuszagú sztoriról meg annyit: jómagam is avonoztam, jó ismerősöm volt a csaj, aki 2-300 ezret keresett, NAPONTA 4-5 doboz volt a megrendelése, mellettem vette át. Még azt is láttam, mit rendelt - de szerinted én nem mondok igazat. Sajnállak és ezzel tényleg befejeztem. Nagyon keserű ember lehetsz, ha ennyire nem tudod elképzelni, hogy valakinek jól is mehet :-( (Ráadásul még nem is én vagyok az)

2019. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!