Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek a Forever...

Mi a véleményetek a Forever Livingt Productsról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megkeresett interneten egy nő,hogy csatlakozzak a Foreverhez,hogy szabad ember legyek 😂😂.Dolgozzak online és 1-2 év alatt szabadember lehetek.Nagyjából a feltett kérdésemre kaptam választ.2pontot kell összegyűjtsek ahhoz,hogy a termékeket el is tudjam adni.

Minimális renelési összeg a forever honlapján 25.e.ft. Amire nem kaptam választ az a fizetés,hogy havi szinten mennyi.Ő azt mondta,hogy 600e.ft keres vele.Tényleg lehet ennyit keresni a forevernél vagy nagy átverés az egész ???


2019. nov. 27. 06:23
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

MLM.

Szerintem nem olyan jó.

Drága termékek és gagyik,1-2-t leszámítva.


600e-t ha keres akkor is bitang rengeteg munkàval talán,ezt egy komolyabb szakmával csettintésre megkeresed szintén 1,2 év alatt.

Gyenge kevés összetevőjű cuccok nagyon drágán.


Én csinálnék egy kísérletet mutassa be hogya él ő és a szponzora aki felette van.


Tegye ki a slusszkulcsot,mutassa meg a lakását ahol lakik,hol nyaral,milyen minőségi élet él.


Eddig ezt egy ember csinálta meg, ő nem kertelt az érdeklődőnek megmutatta miket valósított meg,lakás,kocsi,utazás,ruha.

2019. nov. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen igazad van.Meg úgy vagyok vele,hogy az éremnek is két oldala van.Tehát ennek a munkának is lennie kell egy kis negatívnak.Ezeket már nem mondják el,csak fényezik magukat.
2019. nov. 27. 07:00
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

A foreveres cuccok egész jók, legalábbis az a 4-5 termék amiket használunk. Amúgy az egész kőkemény hálózatépítés. Persze, ha van alattad 4-5 ember,aki el is ad a termékekből, netán ő is maga alá szervez, akkor abból már lehet szép jutalék, de ehhez az kell, hogy az alattad lévők is dolgozzanak.

Nekem sok ismerősöm belevágott, mindig posztoltak Facebook rá, hogy milyen baromi boldogok, meg hogy utat mutatott nekik ez az üzlet... Stb stb, kb 2 hónap után eltünedeztek ezek a bejegyzések. Szóval az alsó vonaladat meg is kell tudni tartani.

Elég kemény meló ez, ráadásul 20ból ha 1 ember marad bent és tudja csinálni.

Persze lehet 600at keresni, de ott már van egy stabil alsóágad, ráadásul ez csak bizonyos rétegnek adatik meg, szóval ez a mézesmadzag.

Meg mint minden vállalkozás ez is befektetést igényel, pl szemináriumokra járni, termékeket venni, hogy tudd hogy használ. A rendszer igyekszik sok segítséget megadni hozzá, de a belépők jó nagy része pár hónapon belül lemorzsolódik.

2019. nov. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Amikor a szerencsésebbeknek, ügyesebbeknek fellendül az üzlet, és ki tudnak termelni egy főállású fizetést, akkor döngetik a mellüket hogy ők már szabad emberek (ez tipikus ilyen sablon szöveg náluk) meg hogy milyen szar azoknak akik fix munkaidőben dolgoznak, ott ők osztják be az idejüket bla bla bla... Aztán mikor beüt a krach, és nem tudnak olyan számokat hozni, meg akkora pénzt kitermelni, és vissza kell kéreckedniük a régi fix munkahelyükre, azt már mélységesen elhallgatják. Sunyi simlizős banda az egész. Csak a pozitívumokat hangoztatják, az árnyoldalakat meg elhallgatják, vagy egyesesen le is tagadják. A manipuláció, hülyítés, szektás véleménybuborék kiépítés az amihez nagyon értenek. Nem igazán érdemes foglalkozni velük.
2019. nov. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na én is így vagyok ezzel.Gondoltam más helyen megkérdezem azokat a kérdéseket,amire nem kaptam választ.Úgyhogy maradok a jól megszokott melóhelyemen,igaz 12órába dolgozom,de munden hónap 5én ott a fizetés a számlán.
2019. nov. 27. 08:21
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, azt neked kell eldöntened, hogy 12 órát akarsz-e dolgozni valamennyi pénzért, vagy felépíteni egy saját üzletet fele-harmada időben, aztán meg kényelmesen a saját hobbijaidnak élsz.


Amúgy, mit gondolsz, ki tud neked korrekt, hiteles tanácsot adni? Aki benne dolgozik x éve, vagy az aki, bár sosem dolgozott ezen a szakterületen, de itt a gyk- osztja a nem lévő észt? (Nagy részét már elosztotta, azért nincs neki sem elég...)


Csak zárójelben... A Forever termékei világklasszis minőségűek, ez nem kérdés, az összetevők nyilvánosak, bármelyiket bármikor leellenőrizheted. A Forever üzleti terve / marketingterve szintén világklasszis. A cég tulajdonosát gazdasági Nobel-díjra jelölték érte.


Az itt kommentelőknek fogalmuk sincs a valódi tényekről, a saját elképzeléseiket tekintik annak.

2019. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Milyen saját üzlet? Pl. te szabod meg, milyen termékeket forgalmaznak és mennyiért? Ugyanúgy a cégedtől függő alkalmazott vagy, csak némileg nagyobb mozgástérrel, mint egy normál munkahelyen. Akkor már inkább vállalkozzon, aki "szabad" akar lenni.
2019. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

@7


Persze, vállalkozzon, ha van rá pár tízmillája.


Ha esetleg nincs, akkor marad a melóhelyi robot.


Vagy fel tudja építeni a SAJÁT FLP-üzletét, gyakorlatilag nulla forint befektetésével. A "nulla" egyébként tényleg lehet nulla, s simán elkezdhető így is. Ismerek olyan embereket, akik így kezdték el. Persze, megfelelő szponzor / mentor kell hozzá.


Ha valaki vállalkozó típus, akkor gyorsabban tud eredményeket elérni, 1-2 százezer beledobásával. Ez nem feltétel, csak lehetőség. Ha tényleg nincs egy fillérje sem egy üzlet elindítására, akkor van igazán szüksége arra, hogy a Forever kőkemény pénzügyi hátterével felépítse a saját üzletét.

2019. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

"Ha tényleg nincs egy fillérje sem egy üzlet elindítására, akkor van igazán szüksége arra, hogy a Forever kőkemény pénzügyi hátterével felépítse a saját üzletét."


Ezért van az, hogy többnyire csupa balek köt ki az FLP-nél, akik 0Ft-ból akarnak "vállalkozni".

2019. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen pár tízmilla? Egy online vállalkozás max. pár százezerből megvan és ott tényleg a tiéd lesz utána az üzlet.
2019. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!