Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek hány millió...

Szerintetek hány millió forintra van szükség ahhoz, hogy valaki saját üzletet nyisson? (pl. : egy ruházati üzletet)

Figyelt kérdés
2019. nov. 29. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem kb 5
2019. nov. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül hogy tudnánk, melyik városban, a helyiséget bérelve vagy megvéve, mekkora helyen, turkáló vagy Versace márkabolt jellegűt, nem igazán lehet ezt megmondani. De remélem ezzel nem mondtam újat.
2019. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy az üzletet bérelném és egy warp zone ruházati üzlet lenne. Kecskeméten
2019. nov. 29. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az első könnyedén kideríthető: Google kereső vagy ingatlan.com: kiadó üzlethelyiségek Kecskeméten. Ebből ki fog derülni hogy mit és mennyiért tudsz kivenni.


Ezt amit írtál nem ismerem, hogy hogyan lehet ilyet nyitni. Ez egy franchise, kell fizetni valami díjat? Vagy csak példának hoztad, hogy hasonló boltot szeretnél? Nagyon egyszerű amúgy ez is, szedd össze hogy milyen árukat szeretnél a boltban, azokból hány darabot és milyen méretben, plusz nézd meg hogy ezeket honnan tudod beszerezni. Ha összeadod az üzlet bérleti díját plusz az árukészlet árát akkor ott van a kezdő összeged.


Ezt más nem tudja megcsinálni helyetted, a saját álmodat neked kell építgetned, ugyanis senki másnak nem ér annyit, mind neked:)

2019. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy fent is írták ez rengeteg mindentől függ. Mekkora és milyen állapotú üzlethelységet bérelsz, a város melyik részén stb. a bérbeadó mennyit kér előre, mennyi a kaució stb. Az áruszállítóval hogy tudsz megállapodni, odaadja-e bizományba (az elején nem), mikor kell fizetned stb.

Kockáspapír v. Excel és írj mindent össze, számolgass, de szerintem 3-5 milliónál fog kezdődni és még nincs fullra töltve az árukészleted.

2019. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed mennyi a megfelelő üzlet bérleti díja. Két három hónap kaució biztos van mellé, árukészletet tudod mennyit, honnan fogsz venni, az is adott. Dolgozók bérét szintén tudod tervezni, ahogy a járulékokat, adókat is. Közüzemi számlák lesznek nehezek, de azoknak utána tudsz járni, ha nagyon akarsz. Innentől már csak azt kell kiszorozni, hogy mennyi kell hozzá, hogy ezt az egészet finanszírozni tudd akár fél évig is, ha esetleg nem indul be az üzlet kellően.
2019. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt Kecskeméten egy üzlet 50 ezertől van fölfelé havonta plusz a rezsi része , 1-2 millió egyéni vállalkozóként az indulás kb .

Én igaz nem üzletet nyitottam egyéni vállakozó vagyok 12 millió éves bevételig szinte fillér az adó nekem a munkához szerszám minden meg állt 1 millió környékén .

Legegyszerűbb vállakozás az egyéni vállalkozói nem Kft nem bt meg nem ilyen vackok

2019. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!