Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozói jogviszonyt...

Egyéni vállalkozói jogviszonyt szeretnék létrehozni webes ügysegéden keresztül. Rendelkezek ügyfélkapus elérhetőséggel, de nem tudom beírni. Hogy tudnám beírni az ügyfélkapumhoz tartozó e-mail címet?

Figyelt kérdés

2019. nov. 29. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Bejelentkezéshez felhasználónév kell, nem? Ha azt nem tudod kérj új jelszót.
2019. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb jóindulattal mondom, ha már ez se megy, inkább ne állj neki egyedül.
2019. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom 2-eshez: ennél sokkal komolyabb dolgokkal fogsz találkozni a neten egyéni válalkozóként - pl. csak elektronikusan adhatod le a bevallást, stb.


Aztán nem tudom, mennyire tájékozódtál a dolgok felől: pl. ha KATA-s vállalkozást készültél indítani, akkor adj hálát az Istennek, hogy nem sikerült - ugyanis ha most bejelentkezel KATA-s vállalkozónak, így a hónap végén, akkor máris be kell fizetned dec. 12-ig 50 ezer ft-ot a november havi vállalkozásra - ha van bevételed, ha nincs.


Javaslom, keress egy könyvelőt, rágjátok át az adózást és kérd meg a vállalkozás indítására - vagy menj be egy okmányirodába és ott jelentkezz be (mondjuk attól még könyvelőd is lehet(ne).

2019. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert oda felhasználónév kell, ami általában a vezeteknev.keresztnev+születesi ev

pl.:

teszt.elek1912

2019. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te, négyes, tudom vagy 50 ember adatait, egyik se ilyen formatumú 😂
2019. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!