Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást érdemes...

Milyen vállalkozást érdemes indítani ami otthon végezhető egy nőnek?

Figyelt kérdés
Ami nem haszontalan és teljesen felesleges, hanem csak értelme van és hoz pénzt, mégis a szabadidőt be lehet osztani. Milyen vállalkozást érdemes indítani?
2019. dec. 6. 22:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
szépségszalon, manikűrszalon, fodrászat, valami webshop- akár saját kézműves termékeknek, ilyesmi...
2019. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Az, hogy annyit adsz meg, hogy "egy nőnek", ahelyett, hogy azt írnád, mihez értesz, arra az 1-eske válasza a tökéletes.
2019. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Mennyi pénzed van rá?
2019. dec. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
A "nő" nem szakma.
2019. dec. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Amihez ért, amire van pénze, amire van fizetőképes kereslet.
2019. dec. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
java senior programozó
2019. dec. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Hááát, nem vitted túlzásba a helyzet vázolását. Mihez értesz?

Otthon lehet fordítani, levelezni, webshopot üzemeltetni, weboldalt karban tartani, programozni, social media jelenlétet irányítani valamilyen cégnek, tanítani, varrni, szabni, hímezni, vagy bármilyen kézműveskedést űzni, pl ékszert készíteni vagy javítani, gyerekre vigyázni, növényt nevelni és viszonteladni, prostituálódni, jósolni, küldeni az energiát... hogy ebből számodra mi értelmetlen, azt nem tudom megtippelni.

2019. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Kohász, ívhegesztő, uránbányász - végre legyen vége annak, hogy a nő csak hím-zésre jó.
2019. dec. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

Első voltam.

Azt írtam: "Szex."

Ez miért lett törölve? Hiszen legális idehaza!

Ráadásul a kérdező csak annyit írt, hogy NŐ, de semmit arról, hogy mi a szakmája, mennyi induló tőkéje van,...


Erre az oldalra nem érdemes válaszokat írni. :(

2019. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

“Kohász, ívhegesztő, uránbányász - végre legyen vége annak, hogy a nő csak hím-zésre jó.”

Kohász vagyok, nő, és vállalkozóként sokszor otthon dolgozom XD

2019. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!