Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan reklámozzam közösségi...

Hogyan reklámozzam közösségi médiában a webshopomat?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék vele senkit megbízni, én magam szeretném megtanulni, mert amúgy is érdekel. A Profitnet online vállalkozói tanfolyamát ismeritek? Érdemes érte pénzt kiadni?

2019. dec. 9. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Boommarketinget ismerem, és merem is ajánlani. Nem olyan vészes az ára, és gyakorlati tudást ad, amit azonnal lehet hasznosítani webshop esetében.


Nálam legalábbis működik, amit a videókban bemutattak.

2019. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Te melyiket csináltad végig? A mesterkurzust is? 42 ezer forint azért egy kicsit soknak tűnik.


Én erre gondoltam, ezt ismered? [link]

2019. dec. 9. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Kezd el csinálni. Minél többet vársz vele annál drágább lesz az ügyfél szerzés. Igazából minden le van már írva, hozzáférhető ingyen is, a tapasztalatokon alapuló tudás meg megfizethetetlen.


Én tíz éve csinálom. Folyamatosan tanulok.

2019. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
e-commerce facebook anyag elég, ha van már fb hirdetési tapasztalatod. Én megvettem mind a 2.. nem éreztem soknak, hisz van a piacon 200e-es tanfolyam is a témában..na az már tényleg sok.
2019. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 Azért nincs minden leírva az ingyenes anyagokban...
2019. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gazdagmamitól szoktam hírlevelet kapni, nála is van tanfolyam, stb. Nekem tetszik az ő munkássága, csak kíváncsiságból iratkoztam fel.
2019. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


Ilyesmi kérdéseim lennének: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

2019. dec. 11. 17:42
 8/9 anonim ***** válasza:
most webshopod van vagy blogod?
2019. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még egyik sem. Blogként indulna, és ha beindul, akkor lesz belőle webshop.
2019. dec. 13. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!