Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az a húsüzem tulajdonos...

Az a húsüzem tulajdonos akinek évi 10 milliárd forint az éves forgalma, mennyi lehet ebből a nettó megmaradó jövedelme?

Figyelt kérdés

Olyat hallottam, hogy kb. 10 % körül.

Szerintetek?



2020. jan. 9. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Megnézheted a cég beszámolóját a neten, abban van eredménykimutatás.
2020. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

8-10 százalék körül, különben nem csinálná.

Hogy ebből mennyit és hogyan tud nettóként kivenni az más tészta. Legálisan kb 60 százalékot, de sok legális és illegális trükk létezik amivel 90 százalék fölé vihető ez a szám.

2020. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, persze hogy megéri kevesebbért is dolgozni, csak ha egy egészséges szintet nem ér el a profit mértéke, akkor egy bér, adó, illeték, alapanyag, energia áremelés után pillanatok alatt veszteségesbe fordul a dolog. Ennek a határán egyensúlyozni tartósan nem lehet-illetve lehet, csak nincs jó vége.
2020. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kérdés konkrét cégről, konkrét személyről szól, de nyilván nem irhatom ki. Ügyes a tulajdonos, igazi siker ember, én ott dolgoztam sokáig vele
2020. jan. 11. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Képzelem, hogy nem kamu a kérdésed... ezért is töröltetted mikor írtam, hogy név alapján megtudod nézni az eredményüket :)
2020. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
958 millio 524 ezer 541 forint
2020. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!