Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 17 éves vagyok és itthonról...

17 éves vagyok és itthonról végezhető fordításokkal (angol) szeretnék egy kis plusz pénzt szerezni. Tudtok olyan munkáltatót aki alkalmazna vagy magánszemélyt?

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 13:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Emeltszintű angol érettségim van 87% os
2020. jan. 21. 13:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem fel szokott ugrani facebookon egy diakszovetkezet, a nevet nem jegyeztem meg, mert reklam csak, de ok adnak hasonlo munkat, esetleg ilyeneknel keresgess:)
2020. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
thats cute. ismerősöm egyszer elvállalt egy ilyen fordítást, azt hiszem a meló-diáktól. hát megszenvedett vele. valami jogi szöveg volt, 5000 ft oldalanként, de amerikai ismerőse (50es férfi, pénzügyben dolgozik) segítségével se volt könnyű. pedig ő nagyon penge angolból (rengetegt utazik, hónapokat töltött az USÁban, Skóciában. stb). úgyhogy szerintem ne ugorj bele ha csak egy érettségivel tudod bizonyítani a nyelvtudásodat
2020. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
NE haragudj, de egy emelt érettségi nem elég. A fordítás egy szakma, neked pedig nincs ilyen végzettséged. Inkább korrepetálj alsósokat, ha mindenképp a nyelvtudásoddal szeretnél pénzt keresni. Jó szándékkal írom ezt, nem lennél sikeres a fordításban.
2020. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Középfokú nyelvtudással ne vállalj fordítást! Max. a szomszéd Erzsi néninek egy használati útmutatót 500-ért.
2020. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!