Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Gyógymasszőr képzés után...

Gyógymasszőr képzés után hogyan érdemes vállalkozni?

Figyelt kérdés

Milyen formában érdemes vállalkozni 36 órát meghalado munkaviszony mellett? Otthon és háznál kiszállással masszőrködnék mellekallasban.. Azt olvastam hogy Pénztárgép kötelezővé lett téve. De kicsit zavaros és kusza még nekem ez a rendszer.

Van aki feketén műveli? Válaszokat előre is köszönöm.



2020. febr. 10. 13:04
 1/5 Bak Norbert ***** válasza:
Màsodállásban nincs sok értelme feketézni az alacsonyabb járulék vonzat miatt. Pénztárgép, gps-es célszerű változó telephelyre bejegyezve ha házhoz (is) jársz.
2020. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve csak feketézni van értelme, mert az életben nem fogod kitermelni a pénztárgép költségeit. Ráadásul ha házhoz jársz, akkor hordozhatót kell használni, ami még drágább.
2020. febr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bak Norbert ***** válasza:
Azért havi 2.500 Ft fenntartadi ktg még nem a világ...😁 Újonnan 150.000 -körül kapod vagy 3 havi részletre is akár, esetleg 40-50-ert használtan àtszemélyesítés megint 25.000 Ft. Gondold el, hogy főállásban ennyi lenne egy átlag minimálbéres járuléka havonta.
2020. febr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A masszőrködést többen hagyják abba, mint ahányan elkezdik. Már nem divatos "szakma".
2020. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Masszázskultúra ma Mo-on a béka segge alatt van. Ha csak úgy hirdeted magad és lány vagy akkor a férfiak java része meg is akar majd dugni, ha férfi vagy akkor meg a melegek fognak megtalálni...prosztatamazzsá meg a happy end... Fél évet szenvedtem masszőrként helybérléssel BP-en, és több 100e Ft ment el marketingre havonta. Volt minden a fizetett fb hirdetéstől a szórólapozásig.


Rengeteg az érdeklődő, akik a csillagokat is leígérik, csak érj rá 19 órakor 1 órás masszázsra, mert ő "egész nap dolgozik és csak akkor ér rá" .. aztán érdekes módon elfelejt eljönni és még csak nem is jelzi. 2 nap múlva meg felhív, mintha mise történt volna, hogy jöhet e masszázsra. Indulás után 2 héttel tele volt írva naptáram napi 6 óra munkaidőre... ettől függetlenül minden hónapom épp nullás lett vagy épp mínuszos, mert a hirdetés, helypénz, havi járulék, ingázás, minimális megélhetési költségre volt elég a bevételem.


Aki járt nálam az mind ajározott szemtől szembe, hogy milyen jól csinálom, biztos tele vagyok pénzzel meg vevőkkel mint kutya bolhával... aztán többet nem jöttek, nem kerestek.


Vállalkozóként egyszerűen nem lehetsz ilyen kiszolgáltatott, ez nem vállalkozás, hanem kényszervállalkozás. Ezzel az erővel elmehetsz alkalmazottnak is a mekibe, ugyanaz a pénz megvan, kb nulla felelősséggel.


Nem a vállalkozást szapulom, mert az jó ha jók az alapok. Nekem is van webshopom, ott kb 3-4 terméket becsomagolok fél óra alatt.. ha ezt felszorzom 20 nappal akkor az minimum 600e-es bevétel. Ha meg nincs vevő, akkor nézhetek akár tv-t is, nem kell ott ülni a szalonban, meg haptákban állni.


Kösd fel a gatyád, legyen sok tartalékod min 1 évre, amit csak a vállalkozásra költhetsz. Tanulj be elutasító mondatokat a vevőid felé akik extrát is akarnak. acélozd meg az idegeidet.


Sok sikert!

2020. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!