Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a megnevezése annak a...

Kérderző56 kérdése:

Mi a megnevezése annak a szakmának, amely sorozatgyártáshoz tervrajzot készít Gyermek Pelenkához? (Valódi kérdés, normális választ kérek nem trollkodást, köszönöm. )

Figyelt kérdés

Újfajta gyermek pelenkát találtam ki, szeretném gyártó sorra vinni, de a CAD és a CAD-CAM nem foglalkozik ezzel ahogy észrevettem, így szeretném megtudni mely szakma az, mi a pontos megnevezése annak az embernek, aki meg tud tervzeni egy csak fejben(ötlet) létező Új Pelenkát, hogy abból Prototípus, és Sorozatban gyártott termék lehessen.

Sőt arra is kíváncsi lennék, milyen szakma foglalkozik Például azzal hogy egy ilyen "Pelenka" termék első minta darabját elkészítse.



2020. febr. 15. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ehhez egy kisebb csapatra van szükség, mert kell egy designer tervező, egy gyártósori mérnök, és laboránsok is, akik a minőségellenőrzést végzik.


Miért nem próbálsz meg belőle elkészíteni egy darab prototípust?


A konkrét anyagok összetétele, és beszerezhetősége, vagy tulajdonságai egymásba építhetőségei stb megvannak már?


Csakmert ezeket is tesztelik elég sokáig és ez az egész egy hosszadalmas "fejlesztőmunka" eredménye végül...

2020. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Miért nem próbálsz meg belőle elkészíteni egy darab prototípust?"


Még nem tudom ki az aki azzal foglalkozik, hogy megtervezzen egy pelenkát, nagyon szépen köszönöm ha valaki megírja.

(Prototípus elkészítéséhez kellene a tervrajzot elkészítő megnevezése, pontos szakma megnevezése ami alapján kereshetek valakit hogy megrajzolja a prototípust, amiből el lehet készíteni, azaz "Pelenka Tervrajz" készítő kellene, de nem tudom ki az, mi a megnevezése aki ilyet csinál).

Köszönöm a válaszod, és előre is köszönöm a normális válaszokat.

2020. febr. 20. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!