Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba érdemes...

Milyen vállalkozásba érdemes ma belevágni kis kezdő tőkével?

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs tuti. Melyik város, melyik részén, milyen tudással, milyen pénzügyi tervvel, stb. Nem érdemes arab országban homokot árulni és érdemes Angliában esernyőt... érted. Nincs univerzális válasz a kérdésedre.
2020. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kevés pénzzel csakis szolgáltatás alapúba, ami nem igényel nagy elköteleződést/nagy gépparkot, főleg a tudásodat igényeli és a bevételed 80-90%-át profitnak tudod elkönyvelni.
2020. febr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mihez értesz?

Mert pl villanyszerelőként elég jól lehet keresni és viszonylag kis tőke kell az induláshoz, de ha fogalmad sincs róla akkor hiába

2020. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen olyanba, amit szenvedéllyel és szakértelemmel csinálsz. Nagyon keveseknek jön be ez a "most jól megy" terület, mert általában azok sikeresek igazán, akik azt valósítják meg, amihez értenek, amit szeretnek csinálni.


A helyedben azt nézném meg, hogy mi vonz engem, és hogyan lehet azt piacképes termékké vagy szolgáltatássá alakítani.

2020. febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyelvtanár vagyok, közoktatásban, de váltani akarok. Angolul felsőfokon, németül középfokon beszélek. Fiatalon, diploma előtt multinál szervezést igénylő munkákat végeztem, azt nagyon szerettem. Én is szolgáltatásban gondolkodom, egyébként megyeszékhelyen élek a Dunántúlon. Elsősorban nem tanítással akarok foglalkozni (nyelviskolát nem nyitnék), bár teljesen nem vetem el azt sem.
2020. febr. 16. 10:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Pedig nyelvoktatással szanaszét kereshetnéd magad.


Első körben 1:1es valami speciális helyzetre építve.. interjú, nyelvvizsga, külföld.


Aztán mellé jöhetnek a videós tanfolyamok...


És még kereslet is van szinte minden nyelvtudásra.

2020. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hiaba irom hogy legyél burkoló ha nyelvtanár vagy. Ha nincs vállalkozói venad akkor is nyelvet tanithatsz mondjuk pár órát naponta megvan a 6-700 ezer forintod azt kész.
2020. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Oktatóanyagok online értékesítése, fordítás, ha beleásod magad a honlapszerkesztésbe, blogírásba, akkor tartalomírással is foglalkozhatsz, vagy akár virtuális asszisztenciával. Ilyen nyelvtudással akár nagyobb megbízásokat is kaphatsz. A lehetőségeid nagyon jók. Csak tanulni kell hozzá, hogy élni tudj vele.
2020. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon keresettek a nyelvtanárok! Főleg vidéken, hisz ahol szüleim laknak laknak (Duna-Tisza köze), ott pont hogy hiány van.

Vágj bele mint magántanár, Katás vállalkozóként.

2020. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szereted a szervezést, akkor talán nyelvtanulásos rendezvényeket csinálhatnál.


Egyébként válthatsz is. Nagyon sok mindenbe bele lehet tanulni, de ha megfogadod a tanácsomat - mint sok éve vállalkozóét - , mindenképpen valami olyat választasz, ami hosszútávon is érdekelni fog, nem pedig "most tuti üzlet".

2020. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!