Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Én csinálok valamit rosszul...

Én csinálok valamit rosszul vagy Nyíregyházán és környékén még a bruttó 300 ezres fizetés is álom kategória?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Te csinálsz valamit rosszul.
2020. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most hagyjuk figyelmen kivül a válságot de előtte sem találtam semmit szinte ami akár elérte volna a bruttó 300-at. Szóval útba tudnál igazitani hol érdemes keresnem majd válság után vagy előtt hol lett volna vmi? Mert én komolyan mondom sehol sem találtam annyit.
2020. márc. 19. 15:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van? Nyelvtudás? Szakmai tapasztalat?
2020. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

29 éves vagyok, 8 éve szakács, érettségi, középfokú angol,gondolom ez lehet a baj.

Van tökém hogy vmi más tanuljak vagy vmi másba kezdjek bele, csak nem tudom mi legyen az.

2020. márc. 19. 16:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Sok ember vállalkozásba kezd, de valójában semmi érzéke nincs hozzá s itt kötnek ki hasonló vagy rosszabb helyzetű kérdésekkel.


Ha magadtól nem találod a jó utat ezen téren, jobb ha feladod.


Mert valószínű nincs hozzá érzéked se.


27 vállalkozó

2020. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó félreérted, nem akarok vállalkozó lenni, hanem úgy értem hogyan lehetnék jobban fizetett alkalmazott
2020. márc. 19. 17:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Szakácsként sokkal többet tudsz keresni, csak ha az elmúlt 10 évben làngos-t sütöttél, akkor nehezen fogod meggyőzni a munkaadòt.
2020. márc. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Üzemi konyha/menza
2020. márc. 20. 10:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát az sajnos nem a legjobb ajánlòlevél, szereted a munkádat egyébként? Ha igen, akkor pròbálj meg rendes étterembe bekerülni, akár idénymunkára is. Magyarországon nagyon nehéz jò szakácsot találni, aki nem lép le idénymunkákra nyugatabbra. (Persze érthető, mert ott 3-4 hònap alatt többet keresnek, mint amit itt 1 év alatt keresnének.)

Mondjuk az időzítés, hogy is mondjam... Nem a legjobb

2020. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hideg Mihály válasza:
57%

Gyere fel Pestre majd és itt próbálj szerencsét, ha véget ér a járvány.

Vagy menj el külföldre.

Hiába vársz a magasabb fizetésre azon a környéken-

2020. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!