Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 3 millió forintból szeretnék...

3 millió forintból szeretnék vállalkozást indítani. Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
Tudom egy vallalkozas onnan indul hogy van egy jo otleted...de én szeretnék otleteket gyűjteni hátha tud valaki valami jót mondani.

2020. ápr. 4. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Most semmit. Várj ki. Nagyon max valami webes fejlesztő céget lehet érdemes gründolni
2020. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

tessék, válogass


[link]

2020. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szájmaszk, kézfertőtlenítő webshop :D
2020. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Se pénzed, se ötleted, se fogalmad, se most semmilyen lehetőség (előtte se volt jó ötlet vállalkozni), szóval jó kiindulópont.
2020. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
A tejet mindenki szereti. Vegyél teheneket a 3 millióból fejd meg őket és add el a tejet. Eleinte tudod kézzel is fejni, de ha beindul vehetsz egy fejő gépet aztán.
2020. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Mindenki csak vàllalkozni akar gyorsan pènzt sokat.Munkàt senki nem akarja beletenni legyen tapasztalat.
2020. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van 1-2 jó ötlet. De miért árulnám el bárkinek is? Annyit azért elmondhatok, hogy ennyi pénzből nem szabad nagy dolgokban gondolkodni. Egyszerű dolgokban, ami ma megy az a kaja-pia-cigi, szolgáltatások (ez így tág fogalom, maradjon az én titkom). Kajában a vendéglátásban mindig vannak piaci rések, egy jó hambis egy jó helyen nagyot tud ütni, a cigi koncessziós, úgyhogy ugrik, pia-kereskedelem önmagában nem működik. (multikkal nem lehet versenyezni) Igazából nagyon telített a piac mindenből, a web-design is már minden sarkon van, +kapcsolatrendszer, stb. nem egyszerű. Esetleg olyan tudás megszerzésében érdemes gondolkodni, ami speciális és van rá piaci kereslet és önállóan lehet csinálni. Ha van egy ilyen tudás, akkor arra 2-5 év kitartó munkája után fel lehet építeni egy életre egy vállalkozást. De akkor ki kell tartani és maximálisan elköteleződni a dolog mellett.
2020. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy kisebb autószerelő műhelyt már lehet nyitni ennyi pénzből.

Nyílván számít a lakhelyed földrajzi elhelyezkedése is (valahol drágább építkezni ugye), viszont ott valószínűleg a kuncsaft is több.

Nem tudom hogy városban vagy faluban laksz e, de példáúl vidéken mindig szükség van autó szerelőre. (tapasztalat)

Minek menne be bárki a városba ha valaki helyben is meg tudja csinálni ugyanolyan jól ha nem jobban, igaz?

2020. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én örülnék ennyi pénznek, mert gyerekkorom óta tudom milyen vállalkozást akarok, és a kft-hez minimum három millió forint kell.

Nekem megvannak már a szakmáim a vállalkozàshoz, hamarosan kiváltom az egyéni vállalkozóit, aztán a jövőben jöhet a kft, alkalmazottakkal, és így több féle munkát is fel tudok majd vállalni.

2020. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Taxizz.
2020. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!