Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet-e manapság valahol...

Lehet-e manapság valahol golyóstoll betétet újratöltetni? Mint régen a 60-70-es években lehetett.

Figyelt kérdés

Mint ahogy sok más kisbolt kézi gépeit is elkezdték újra használni, feléleszteni néhány éve, biztos van, aki csinál ilyet.

De a kereső nem ad rá semmit.



#betét újratöltés #golyóstoll betét
2020. ápr. 18. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
arról még nem hallottam, hogy tölteni lehetne, de sok fajta golyóstollbetét cserélhető, nagyobb írószerboltokban
2020. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösz
2020. ápr. 18. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem
2020. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a zselés tollaimat újra szoktam, mert hamar kifogy :)


Csak tinta kell, meg injekciós fecskendő vékony tűvel - átszúrom a zselés részt, aztán nyomom a tintát, míg fér (olcsóbb, mint 400 Ft/db áron betétet venni).

2020. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, köszönöm!
2020. ápr. 18. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Már akkor használtunk golyóstollat?


Én 1976-ban mentem iskolába, akkor még tintapatronos tollakkal írtunk.


Tintapatronos tollak most is vannak. Nekem is van, használom is. :)

2020. ápr. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6

Igen, már 66-67-ben szabad volt negyedikben. 63-ban még a mártogatós tollszárat a padon levő tintásüvegból, először a dundi fa, aztán a vékony műanyag tollszárral, aztán a felszívós töltőtollat, és 65-65-tól golyóstollat. Olcsót, vagy paxot, parkert, vagy akinek nyugatról küldtek vagy a trafikból olyan havazós tollat, sőt volt 4 színű is a trafikban.

A patronos jóval utána jött.

2020. ápr. 19. 15:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi, nem is tudtam...
2020. ápr. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kösz 4! ez nem jutott eszembe- a töltőtollak patronját így töltöm, de nem jutott eszembe, hogy zselésnél is használjam! Kipróbálom majd. (Igaz főleg töltőtollat használok - különleges, gyönyörű tintákkal. A legolcsóbb töltőtollak is jók,pl euroshop)
2020. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!