Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Több egyéni vállalkozó 1...

Több egyéni vállalkozó 1 fantázia név alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Jelenleg fullstackes szabadúszó webfejlesztőként tevékenykedtem, viszont már úgy érzem elég sok a megbízás és a frontend részt 1 másik egyéni vállalkozóra szeretném bízni. A kérdésem az lenne, hogy 1 fantázia név alatt tevékenykedhet több egyéni vállalkozó? Tehát csak a meglévő weboldalamon fel lenne tüntetve a csapat tagok között, email címet adok neki, stb.


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2020. máj. 10. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ennek lenne jogi akadálya az más kérdés, hogy a vásárlókat erősen megtévesztené a dolog.
2020. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem egyszerűbb alvállalkozóként működni.


Te megkapod a melót, lebeszéled, leadod x részét az alvállalkozódnak, egyeztetsz vele.. majd az ügyfél tőled veszi át a kész dolog.


Így a legegyszerűbb és a legtörvényesebb.

2020. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolóval értek egyet. Én is dolgoztam így.

Ment egy fantázianév alatt, jött munka és passzoltuk tovább. Az ügyfélkommunikációt intéztük, a fejlesztést pedig a programozó. Természetesen nem titkoltuk, hogy más csinálja. A megrendelő is beszélt a fejlesztővel.

2020. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!