Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 21 éves vagyok, szeretnék...

21 éves vagyok, szeretnék pizzázót nyitni, viszont az induláshoz szükséges összeg fele/háromnegyede van meg. Megfelelő üzleti modellel tudok pályázatot nyerni?

Figyelt kérdés
Igazából szükséges engedélyeket meg tudom oldani. Tudom hogy most nagyon támogatják a kezdő vállalkozókat, aztán szerintem lenne rá esély. Pár millió forintra lenne szükségem. Vissza nem térítendő támogatást szeretnék megpályázni.

2020. jún. 5. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
esélytelen
2020. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
75%

Valóban vannak ilyen pályázatok, de nekem az a tapasztalatom, hogy mégsem annyira szívesen támogatják az újonnan alakult vállalkozásokat.

Főleg ha a te terveidet nézzük, (ne értsd félre nem leszólni akarom, mert tök jó, hogy 21 évesen ilyeneken gondolkozol) de nem hiszem, hogy csak úgy pénzt adnának egy pizzázó nyitásához, amiből már így is rengeteg van.

Nem tudom, hogy eddig mennyire informálódtál, de van egy jelenleg futó pályázat: a Vállakozó Start Program. A feltételek alapján nem látom akadályát, hogy te is pályázhass rá, de itt maximálisan 4,5 milliót adnak azt hiszem. Kérhetsz online vagy telefonos ügyintézőt, aki tud neked ebben tanácsot adni.

2020. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Évek óta bele szeretnék kezdeni valamibe, csak most jutottam el tényleg odáig, hogy meg is engedhetem magamnak, de nem ártana még egy kis támogatás. Rengeteg pizzázó van, viszont ez "kitűnne" a többi közül. Elég komoly elképzeléseim vannak az étteremmel kapcsolatban. Szerintem elég jó ötleteim vannak, ami szerintem még nincs Magyarországon.
2020. jún. 8. 11:12
 4/5 palyazatnekem válasza:
Valóban létezik a Vállalkozói Star Program, viszont fontos,hogy hol élsz, illetve hol tervezed megvalósítani a pizzériát. Ez azért fontos, mert a támogatás beadását és lebonyolítását az ország különböző teröletein, különböző Irányító Hatóságok koordinálják. Van sajnos olyan terület, ahol már jóideje le is zárták a jelentkezést. Egyébként vannak kisebb vissza nem térítendő más támogatások is, pl: a Foglalkoztatási Osztályokom keresztül (munkaügyi központokban). Szívesen segítek!
2020. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most indul az idei vállalkozóvá válást segítő pályázat, 4,5 millió vissza nem téritendő támogatást lehet kapni egy jó üzleti tervvel.
2023. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!