Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozás éri meg...

Milyen vállalkozás éri meg hosszú távon?

Figyelt kérdés
Milyen saját vállalkozás éri meg hosszú távon, amire mindig lesz kereslet? Én gondoltam például a mezőgazdaságra, használtautó-értékesítésre. Szerintetek ezekre mindig lesz majd kereslet a jövőben is, vagy milyen vállalkozásokra lesz szükség évek múlva is?

2020. jún. 6. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Webáruházra. Az mindig kell.
2020. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint készíteni vagy üzemeltetni, esetleg mindkettő?
2020. jún. 6. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Mindkettő. Nézz szét hogy külföldről mit tudsz jó áron beszerezni. Szerintem ilyenbe érdemes belekezdeni.
2020. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy webfejlesztést is tanultam ez a szakmám, szóval legalább a webáruház elkészítését meg tudnám úszni.
2020. jún. 6. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis üzleti érzéked is, vagy egy ismerősöd aki beszállna, akkor ez egy jó irány, szerintem. És az a jó hogy nem nagyon van szükség alkalmazottakra. Legfeljebb nagyon kevésre.
2020. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell elkészíteni, tele vagy open source megoldásokkal, ne találd fel a csőben a lyukat!
2020. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

#6 de az nem jó a menő vállalkozóknak.. akkor lesznek ők a janik a gáton, ha egyedi rendszert kódoltatnak 15 millióért. Wordpresst használni webshopnak.. istenkáromlás (a szemükben) keresztre feszítenének mindenkit aki erre vetemedik.


szerintem arról kell könyvet írni, hogy hogyan gazdagodj meg.. ja ez már lejárt.. manapság a videótanfolyamot készítünk arról, hogy hogyan gazdagodj meg a menő. vagy arról, hogy hogyan indíts vállalkozást.. de feltüntetjük, hogy a saját milliós eredményeinket senki nem fogja tudni felülmúlni ilyen rövid idő alatt mint ahogy nekünk sikerült, illetve garanciát sem vállalunk a sikeredre.


Ez a 2020 best vállalkozási ötlet.

2020. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyomulj AI-ban :) Megfelelően kockulás- és melóigényes :)
2020. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tuyu70 válasza:
webáruházra szavazok, vagy meglévő webáruház népszerűsítésére, ahhoz kevesebb tőke kell és a kockázatod nulla
2020. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!