Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék online eladni saját...

Szeretnék online eladni saját készítésű dolgokat. Bármi tipp, hogy hogyan kezdjem el? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A termékek a saját magam által tervezett mintákkal volnának ellátva. Maguk az áruk: vászontáska, póló, füzet stb. Mivel semmi háttér nem áll rendelkezésemre, szeretném az előnyömre kovácsolni. Minden terméből csak korlátozott szám lenne elérhető, mivel én magam csinálnám. Nekem az alkotás hobbi szinten történik, ezért nem egy havi megélhetésemet szándékozom ezzel fedezni. Pláne, hogy még ne is vagyok 18 és a szüleimmel élek :)

Nos igen, ez a másik apropó... Abszolút nem vagyok jártas a témában, így hát nem is tudom, hogy szükséges -e egy adott kor az online történő eladáshoz.

Jobb lenne, ha mondjuk online eladás helyett pl. piacon próbálnám meg eladni a termékeket?

Előre is köszönöm a segítséget.



2020. jún. 11. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Piacon sokkal nehezebb dolgod lenni, mint a neten. Piacon helypénz kell, engedély, nyugta, stb. Online kicsit szabadabb, nagyobb a vásárlói kör is. Viszont adózásilag lehetnek gondjaid. Hogy tervezted leadózni a bevételeidet? 18 év alatt elég nehézkes ezt legálisan csinálni.
2020. jún. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

etsy, meska, stb...

ezeken áruld nyugodtan. Senki nem fog veled foglalkozni amíg pár darabot adsz el hetente.


Ha nőne a volumen, akkor egy KATA-s ev-t érdemes csinálni rá. Bár ezt 18 felett tudod csak.

2020. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bárhol árulhatod.. papíron nem legális, de 1-2 darabnál nem fognak veled foglalkozni. Nem rendőrállamban élünk. amikor meg kinövöd magad, akkor majd adózol. A többség így csinálja.


Ismerek olyan méhészt akinek 60 méhcsaládja van..el is adja a mézet.. nem őstermelő, nem vállalkozó. Magasról lesz@rja mindenki.

2020. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, annyit úgysem adsz el, hogy a navot kicsit is érdekeld.

Minden 2. ember saját készítésű szarokat árul, ami nagyon egyedi, mégis mind egyforma.

2020. jún. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

A helyzet ugyanez.

Szerintem előrébb vagyok.

Írj privit..

2020. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!