Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Online kérdőív kitöltéssel...

Online kérdőív kitöltéssel mennyire éri meg pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Ha valakinek vannak ezzel pozitív tapasztalatai, esetleg weboldal/alkalmazás amit ajánlana?

Nem kell hogy magyar legyen, gondolom külföldi lehetősegek jobbak.



2020. jún. 14. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Semennyire.
2020. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Filléreket kereshetsz vele... Ha nem átvágás már eleve...
2020. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Én már sok ilyen kérdéshez írtam saját tapasztalatot.

Keress vissza.

Kb fél évente jön össze 1500 Ft, amit ki lehet utalni.

Most nem fogok megint regényt írni, kérdőív kulcsszóra mindent megtalálsz, oldalakat, tapasztalatokat, mindent.

2020. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Ez olyan, mintha azért akarnál pénz kérni, hogy kinézel az ablakon és megmondod milyen idő van.
2020. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Pont nem olyan, mert véleményt kérdeznek, pl. egy termék itthoni bevezetéséről, vagy egy banki szolgáltatásról, hogy mire van igény.

Portfóliók, termékek kialakításában veszel részt, valamilyen irányba tereled a termékfejlesztést.

Nem annyi, hogy mutatnak egy piros kört, és meg kell mondanod, hogy az egy piros kör.

A közvéleménykutatásnak van értelme, csak elég kevés cég tud erre áldozni. Meg hiába jön heti 4-5 kérdőív, ha nem illik a profilodba.

Pl. az elején megadsz magadról alap információkat, pl. hogy nincs gyereked vagy nincs kocsid. Utána hiába van elérhető kérdőív pl. a kötelező biztosításokról vagy a bébiételekről, nem neked szól.

Persze lehet kamuzni, hogy mindenféle témában kitölthesd, de az hazugság, amit én nem preferálok.

Meg ha egy kérdőív nem érdekel, akkor nem is köt le, pl. az elején leírja, hogy kb. hány perces lesz, és ha azt látom, hogy 30 percen keresztül akarnak kérdezősködni a biztosításokról, akkor az elején ki is lépek, mert semmi kedvem hozzá.

Meg minden héten jön egy kérdőív a koronavírusról, első kérdés, hogy érzékelek-e magamon lázat, nehéz légzést, stb. Minden alkalommal bejelölöm, hogy nem, és itt le is zárul. Írhatnám, hogy igen, de semmi kedvem félrevinni a statisztikát meg az orvostudomány kutatásait a kamu adatokkal. Ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy sokan hazudoznak pár fillérért is.

2020. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Jaj hagyjuk már mennyire reprezentatívak az olyan kérdőívek, amiket pénzért töltetnek ki veled. Kutyát nem érdekli, hogy te mit nem preferálsz, ha a kitöltőnek csak az a lényeg, hogy minél többet ledaráljon minél gyorsabban.
2020. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Kamu, soha nincs kérdőív, vagy kitöltöd, és a végén kiírják, hogy nem vagy megfelelő és nincs elfogadva a kitöltés.
2020. jún. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez sem igaz. Ilyen is van neha, de en pl tegnap is toltottem.
2020. jún. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!