Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahhoz, hogy valakiből...

Mi kell ahhoz, hogy valakiből gazdag ember legyen?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 04:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Munka külföldön
2020. jún. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Vagyon
2020. jún. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem: Tőke + Ötlet/Rátermettség + Kitartó munka + Szerencse
2020. jún. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Van egy mondás, miszerint: csak olyan embertől kérj, vagy fogadj el tanácsot, aki már ott tart, ahova el szeretnél jutni.

Ha gazdag szeretnél lenni, akkor keresd a gazdag(abb) emberek társaságát, fogadd meg a tanácsaikat.

Én sem kérek pénzügyi tanácsot a kisnyugdíjas apámtól. Tisztelem, becsülöm apámat, de beláttam, hogy csak addig a szintig tud segíteni nekem, ahol ő tart most. Helyette inkább olyan emberek tanácsait követem, akik már nálam többet elértek. Három szembetűnő közös pont van ezekben az emberekben:

-hosszú távon gondolkoznak

-mindig képzik magukat, olvasnak, tanulnak

-bele mernek vágni olyan dolgokba, amibe az átlag emberek nem mernének. (ha kockázat nélkül is meg lehetne gazdagodni, akkor mindenki gazdag lenne. És ezalatt nem azt értem, hogy a vagyonukat befektetik valaki kockázatos pénzügyi alapba, sokkal inkább, hogy az idejüket teszik kockára)

2020. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Kapcsolatok+tehetség!!!
2020. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"csak olyan embertől kérj, vagy fogadj el tanácsot, aki már ott tart, ahova el szeretnél jutni."


Ez tök jó, csak az én környezetemben a gazdagok 95%-a azért gazdag, mert már a szülei is azok voltak :D Most egy olyan tanáccsal mi érnék, hogy szülessek tehetős családba?

2020. jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

@6

akkor kérj a szüleiktől tanácsot, ha még élnek. :)

A gazdagok nem attól gazdagok, mert sok pénzük van, hanem azért, mert tudnak bánni a pénzzel, értenek hozzá, tudnak pénzt csinálni. Általában, ha egy gazdag ember elveszíti a vagyonát, akkor tud újat csinálni. Megvan a képessége, a tudása.

Ha viszont egy szegény ember nyer a lottón egy vagyont, akkor általában hamar el is veri.

2020. jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Statisztikai alapon elég egyszerű: gazdag szülők. Jobb oktatást, otthoni és iskolai körülményeket, motiváltságot meg még egy csomó mindent ad. Itt most nem a szökőévente meggazdagodó vállalkozókról beszélek, hanem a pénzelit jelentős részéről. Szépen sikerül elhitetni mindenkivel, hogy csak akarat és tudás kérdése, pedig fenét. Igen, van akinél erről van szó, de messze nem ők vannak többen.


Mondom ezt úgy, hogy amúgy szegény családból indulva tartok most valahol a felső-középosztály alján.

2020. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

aki lenullázta a külföldi munkát az menjen ki Orbánnak 60 ezerért közmunkára napi 8 órába reggel 6-tól fél 3-ig

Nyáron 31 fok árnyékban,télen minusz 20 és mindezt a 8 órát a szabadban kell eltölteni

Majd meglátjuk hányan lesznek milliomosok

Persze lehet az embernek futtatni a saját barátnőjét is, meg marihuánát termeszteni, vagy homoszexuálisokkal kefélni pénzért ha már büdös a külföldi munka valami oknál fogva kedves lepontozó

2020. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
54%

Azt én sem értem, ki az az idióta, aki lenullázta a külföldi munkát...


Nyilván Magyarország egy dúsgazdag ország, ahol csak úgy röpködnek az 500-600 ezres fizetések...

2020. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!