Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol áruljam/adjam el őket?

Hol áruljam/adjam el őket?

Figyelt kérdés
Mostanában sok szabadidőm volt és ezért elkezdtem hímezni. Csináltam pár felsőt és táskát is. Szerintetek hol lenne célszerű árulni őket, ahol meg is vennék? Facebook csoportban próbáltam már, de abban sem vagyok biztos, hogy kikerült-e a posztom. Ha esetleg tudtok olyan facebook csoportot, ahol célszerű lenni árulni őket, azt kérlek írjátok meg. Csináltam depop oldalt is, de ott sem jut el sok emberhez. Szívesen megírom az oldalam nevét privátban, ide a kérdésbe inkább nem írom ki, nehogy sértsen valamilyen szabályt. Előre is köszönöm a válaszokat.

2020. júl. 4. 12:43
A kérdező szavazást indított:
Facebook csoport
Gardróbcsere
Depop
Etsy
Meska
15 szavazat
 1/1 Fsms ***** válasza:
Ha magas minőség, próbáld meg az eBay -t. Bejöhet.
2020. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!