Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen bevált megállapodási...

Milyen bevált megállapodási lehetőségek vannak pénzügyileg akkor,ha pl. tegyük fel Én vagyok a vállalkozás szellemi megalkotója minden részletével együtt,de egy másik ember hajtja végre a feladatokat?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok hogy ha ennél a példánál maradva én csak kiadnám a feladatot,elmondanám hogy hogyan működik és más végrehajtja,akkor ebből én hogyan látnék pénzt?egyáltalán kihez kell fordulni ahhoz,hogy ezek le legyenek fektetve szerződésben?ügyvédhez?

2020. júl. 5. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Alkalmazottként pl.
2020. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xswerdy ***** válasza:

itt jellemzően a másik ember az alkalmazottad. Megmondod mit csináljon, ha jól csinálja megkapja a fizetését, ha nem kirúgod, és keresel mást. Úgy látsz pénzt, hogy mivel te vagy a vállalkozó, tiéd nyereség.


Munkaszerződéshez nem kell ügyvédi közreműködés, de érdemes egy ügyvéddel véleményeztetned, ha nem elég valami nagyon alap, amit a neten találsz.

2020. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!