Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan nyithatok karosszériás...

Hogyan nyithatok karosszériás műhelyet?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem (pályakezdő vagyok) és OKJ-s képzésen el akarom végezni a karosszériást aztán szakmában dolgozni később műhelyet nyitni.Adott egy 200m²-es műhely aknával, némi felszereléssel de nyilván kéne még venni jópár dolgot.A kérdés az lenne, hogy mik szükségesek ehhez?Gondolom nem ilyen egyszerű,hogy fogom és nyitok egy műhelyet.(Tudom,ott a google de nem egyértelmű számomra minden.Egyik helyen ezt írják másik helyen azt,ez az oldal sem egy biztos forrás de info gyűjtéshez bőven jó) A műhely és a hozzá tartozó telek a nevemen van.

2020. júl. 7. 13:35
 1/1 A kérdező kommentje:
Nyilván a papírokra gondolok
2020. júl. 7. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!