Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozók, ti annak idején...

Vállalkozók, ti annak idején hitelből vagy önerőből teremtettétek meg a vállalkozásotokhoz szükséges tőkét?

Figyelt kérdés
Mennyi volt ez az összeg? Ha saját erőtökből, akkor miből gyűlt össze ennyi pénz? Ha hitelből, akkor mennyi időn belül sikerült rendezni a tartozást? Az idő előrehaladtával mennyi pénzt fektettetek bele plusszba és ezt milyen gyakran? Igazából minden érdekel, ami egy vállalkozás beindításához szükséges. Még annyi, hogy azt us leírnátok, hogy milyen vállalkozást indítottatok?

2020. júl. 20. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez baromira nem mindegy, hogy milyen vállalkozási forma meg hogy milyen területen. Az én vállalkozásomat el tudtam indítani egy félmilliós beruházásból, egyéni vállalkozóként könyvelek. Gépek, szoftverek, irodaszerek, stb. Ez lazán megállt fél millából. Szóval nem egy nagy összeg, simán össze lehetett spórolni.
2020. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Anyutol kaptam 80e ft-ot
2020. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Én 30 ezer forintból csináltam egy webshopot, 5 évnél járok és 100 milliós bevételnél. Tökre nem kell hitel egy vállalkozáshoz, persze ne egy éttermet akarj nyitni elsőnek. Kezd mindig kicsiben és majd szépen kinövi magát!

A pénz belefektetés az sok mindentől függ, nekem pl a webshop miatt már kell raktár készletet tartanom, az első 3 évben pl nem volt, de most már más az üzleti modellünk.

2020. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
7 éve indítottam 4,5 millióból kiskereskedelmi egységet, önerőből, viszont ez volt minden pénzem 29 évesen. Első évben nem vettem ki semmit, visszaforgattam fejlesztésekre, készletbe. Volt másik munkám, párhuzamosan ment a kettő heti hét nap melóval, napi 12-14 órával. Azóta is mindig próbálok fejleszteni, hogy folyamatosan újuljak. Első évben 80milliós árbevétel, mostanra 200. Legyen kitartásod és hited, ezek nélkül nem fog menni.
2020. aug. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!