Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Adtatok már ki szobát?

Adtatok már ki szobát?

Figyelt kérdés
Amikor az ember benne lakik egy lakásban vagy házban, de kiadja az egyik szobát albérletbe. Milyen tapasztalatokat szereztetek ezzel? Konyha, WC, fürdőszoba közös ilyenkor?

2020. júl. 21. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Igen, közös. A legnehezebb az volt, hogy a pasik hozzák fel a nőket, ezt nem lehet megtiltani, ha már fizet. Fizetős csajokat is felhoznak, és az ember lakásában krv@k flangálnak. Nálunk volt ilyen lakó is.
2020. júl. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon-nagyon régen, még gyerekkoromban.


Nagymamám talán emlékezhet arra, hogy milyen árak voltak akkoriban (1980-as évekre gondolok.)


De talán nem is egy válaszoló - akik utánam írnak majd - biztosan tudnak majd nálam célravezetőbb információval szolgálni.

2020. júl. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Napközben megkérdezhetem Őt, ha gondolod... (ezt kihagytam véletlenül.)
2020. júl. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%

Én vettem már ki így szobát. Egy 20on éves csaj adta ki a panellakásában a 2 felesleges szobáját. Heti takarítási rend volt a közös helyiségekben. Volt hogy csak hetente találkoztunk. Én is meg a másik csaj is állandóan dolgoztunk meg mindketten vidékiek vagyunk ezért jártunk a családhoz látogatóba. Soha nem volt probléma.

Ebből tanulva én csak olyannak adnám ki, aki sokat dolgozik és vidéki, akkor nem fog állandóan otthon lenni és esetleg zavarni. Az meg a másik, hogy valszeg a lányok nem fognak pasit felvenni, inkább ők mennek a pasijukhoz.

2020. júl. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!