Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kisebb összegben megéri venni...

Kisebb összegben megéri venni Bitcoint? Olyan 100 ezer forint alatt?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nemsokára.
2020. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bitcoinból úgy tudsz a legegyszerűbben pénzt keresni, ha "meglovagolod a hullámokat". Abban kevésbé hiszek, hogy egy Bitcoin valaha is 100.000 dollárba fog majd kerülni (persze lehet, hogy tévedek), de az árfolyam-ingadozásokból idáig mindig kedvezően jöttem ki. Figyeld meg, mekkora az "átlagos" befektetői kedv és ha ettől drasztikus eltérést tapasztalsz, akkor vegyél!
2020. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5 évvel ezelőtt kellett volna.
2020. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2.valaszoló bővebben kifejtenéd? Félre informált vagyok ezek szerint.

Kérlek írd le bővebben kicsit.

2020. júl. 25. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem igen, foleg hosszu tavon, 4 evente felezes, szoval elobb utobb csak felmegy az ar
2020. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Érdemes megpróbálni én úgy gondolom. Jelenleg nagyobb az esélye annak, hogy növekedni fog a bitcoin értéke mint, hogy csökkenne.
2020. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A #2-es válasznál arra gondoltam, hogy sokan azért vesznek Bitcoin-t, mert abban hisznek, hogy egyszer majd sokkal többet fog érni. Egyes jóslatok azt vízionálják, hogy a Bitcoin ára egészen 100.000 dollárig is elmehet. Ezt még komoly elemzésekkel is alátámasztják (valaki fentebb írta is a 4 éves felezési ciklusokat, ami szintén egy érv amellett, hogy a Bitcoin árának miért "kell" megnőnie).


Én úgy gondolom, hogy az árfolyam teljesen kiszámíthatatlan. Nem tartom magam elég okosnak ahhoz, hogy megmondjam, mennyit fog érni egy Bitcoin a jövőben, éppen ezért nem is fogadok arra, hogy pár év alatt megtízszerezhetem a Bitcoinba fektetett vagyonomat. Ehelyett az emberi pszichológiára alapozok. Most például $9000 körül kereskednek a Bitcoinnal. De ha az árfolyam hirtelen bezuhanna mondjuk $5000 körülire, akkor először biztosan utána néznék, hogy mi lehet a háttérben. Ha pedig úgy találnám, hogy nincs racionális oka az ilyen mértékű árfolyam visszaesésnek, akkor biztosra venném, hogy az emberek pánikolnak és mint tudjuk, a pánik idején éri meg igazán vásárolni.

2020. júl. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 librikus ***** válasza:
9%
Ebből is átverés lesz, mint a svájci frank adósság felvállalásából.
2020. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos először is 8-as: minek böfögsz bele ha fingod nincs róla?


Másodszor: ha a bitcoin nem fog felmenni 100 ezerig legalább, akkor 0-ra fog csökkenni. Ennek az a lényege, hogy folyamatosan nő a kereslet iránta, és folyamatosan csökken az elérhető coinok száma. Itt vagy milliót fog érni egy, vagy nem lesz funkciója, mert fizetni nem fognak vele (ahhoz nem elég jó), a digitális arany szerepet pedig nem fogja betölteni, ha nem megy fel az ára. Szerintem a 100k 1-2 éven belül meglesz, aztán pedig kiderül, hogy megy tovább, és tényleg egy értékmegőrző valami szerepe lesz, vagy jön egy jobb, és letaszítja.

2020. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Nem, illegális.
2020. aug. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!