Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerül egy pénztárgép?

Mennyibe kerül egy pénztárgép?

Figyelt kérdés
Hamarosan megnyitom a saját pékségemet, nagyságrendileg mennyibe fog kerülni a legolcsóbb pénztárgép? Hol tudom beszerezni?

2020. aug. 8. 13:58
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Köszi előre is
2020. aug. 8. 13:58
 2/30 anonim ***** válasza:
91%

nem nyitsz te semmit, funkcionalis analfabeta vagy, se konyvelod, se tudasod egy vallakozashoz...


[link]

2020. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%

Valaki megint álmodozik...😁


Ennyi hozzáértéssel legfeljebb egy wc ajtót nyit meg... 😂😂😂

2020. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
72%
Te legfeljebb a szobád ablakát nyitod meg.
2020. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Letelt a délutános műszak, hogy ennyi robot idecsődült?
2020. aug. 8. 19:46
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

Áruld már el, hogy akarsz te egy vállalkozást vezetni, ha még egy ilyen egyszerű dolgot sem tudsz magad megoldani...?????


ROTFLMAO

2020. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hiszen megoldottam, választ kaptam a kérdésre. Kell ennél több egy vállalkozó szellemű emberbe, hogy amit tudnia kell azt kideríti? Vagy Ti talán úgy jöttetek a világra, hogy rögtön tudtatok törtet törttel osztani?
2020. aug. 8. 20:23
 8/30 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Kérdező! Okoskodás helyett barátkozz össze valamelyik keresővel (pl. a google-val, nem nehéz, a vízcsapból is az folyik...) és keress rá:

a pénztárgép kifejezésre. Annyi ajánlatot fogsz kapni, hogy Dunát rekesztetsz velük. Ráadásul nem teszed magad nevetség tárgyává...

(A pékségedhez kell egy ajtókulcs, s neked sok tanulópénz tartalékban.) Amúgy: nem vagyok robot, csak nem sajnálom az időt, egy kis gondolkodásra.

2020. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Miben különb ha a neten a gyk-n kérdezek rá valamire vagy googlen keresek rá? Nem mindegy neked? Nem erre való az oldal? Kérdezésre...
2020. aug. 9. 11:54
 10/30 anonim ***** válasza:
57%

Nem a google helyett van ez az oldal!


Miféle pékséged lesz neked ennyire fogalmatlan létedre?


Tipp: valami franchise sütőt béreksz és mélyhűtőtt egyencuccot fogsz árulni. Hát ez minden, de NEM pékség!


Aki végzett pék, az tanult az iskolában vállalkozási ismereteket is. Te tuti nem ilyen vagy!

2020. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!