Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szociális munkás diplomával...

Szociális munkás diplomával vállalkozás Zuglóban? Ötleteket várok!

Figyelt kérdés

Elsősorban az idős gondozás területe érdekel, szívesen, türelmesen foglalkozom idősekkel, tényleg szeretek velük beszélgetni, ugyanakkor ápolni, például infúziót bekötni nem tudnék.. A házi segítségnyújtás területén szereztem már gyakorlatot, azelőtt pedig 20 évig vendéglátóztam szakácsként és felszolgálóként. Számottevő tőkém nincs, Zuglóban lakom, van autóm és segítő szándékom, de elakadtam. Nem véletlenül végeztem el a szociális munka szakot, de most nem tudom mire van igény, és azt sem, hogy azt, hogy találnám meg?


50F



2020. aug. 26. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk hirdetés útján. Leírod, hogy házhozjáró gondozó vagy, bevásárolsz, segítesz a lakás körüli teendőkben, mosás, főzés, társalkodsz, gyógyszereket adagolsz.

Esetleg ha vállalsz éjszakát vagy hétvégét az pozitívum. Aztán aki felkeresni megbeszélitek az óradíja, mikor mennyit mész, mi az amit már nem vállalsz, pl pelenkázás ilyesmi. Itt a házba is járt gondozó egy nénihez, elkísérte templomba esetleg boltba, orvoshoz, kiváltotta a gyógyszereket. Aztán mikor a néni nagyobb felügyeletet igényelt, akkor napközis otthonba került.

1500-2000Ftot óránként el lehet kérni, éjszakára vagy hétvégére többet is.

2020. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes választ!
2020. aug. 27. 13:56
 3/3 jácint78 válasza:

Szia... hasonlo esely bar nem konnyu bekerulni... gondnoknak... regen fizetos tanfolyam volt hozza...

Elvileg a bevallalt egyen jovedelmenek fel koruli plussz juttatasa elerheto.. tobb gondozottert tobb penz...

Nem art hivatali ugyekben nyomtatvanyokban jogi es juttatasi esetekben valo eligazodas...

2022. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!