Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit csinálnátok a helyemben...

Mit csinálnátok a helyemben egy 'halom' megtakarítással, hogy tovább fialjon Magyarországon?

Figyelt kérdés

NA szóval 10 év után hazaköltöztem a pandémia miatt magyarországra, egy gazdag nyugat európai országból, mert elvesztettem kint az állásom és nem akartam/akarom felélni a megtakarításaimat, mert épp ház nézőben voltam már kint.

A munkahelyeim sosem voltak nagy durrok, viszont van egy ebay fiokom azon árulgattam 10 éve. elég jó a megbízhatósági indexem 600 visszajelzés ( lényegesen több eladás, de sokan lusták értékelni) 100% pozitív mind. kimentem a bolhapiacra vásárolgattam aztán felraktam az ebayre lévén 50+M lakossú ország plusz régi gyarmatok) volt felvevő piacom. az albérletemet fedezte, de megélni nem tudtam belőlle inkább egy nagyon jó másodállás (volt). MIóta itthon vagyok( június) állást keresek , azóta is ebayezgetek mert hoztam haza cuccokat, meg találgattam itt is jó dolgokat, de nagyon nehéz eladnom őket, mert a posta innen nagyon drága. ami nekem 4 euró volt ( nagy dolgoknál) az most 10 euro innen. így is árulok de kevesebbet mint kint meg érdekes tök jó dolgokat amiket kintről elkapkodnak nyugaton nem veszik meg innen, mert nem hiszik el, hogy Magyaro. is lehetnek ilyen dolgok.

A legmegdöbbentőbb, hogy az itthoni piacterek ( online) vate, jó fog.. mennyire elmaradottak még a az ebayhez képest.

Valamibe kéne online kezdeni itthin de mások a fizetési dolgok, paypal sokat von le.... elég szarul áll Hngrie így digitálisan. Valakinek valami ötlete van.



2020. szept. 2. 12:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!