Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magyarországon milyen vállalko...

Magyarországon milyen vállalkozásba érdemes belekezdeni minimális tőkével?

Figyelt kérdés
Vállalkozás alatt nem egy multimilliós vállalat felépítésére gondolok. Nem születtem gazdag családba, de hiszek abban hogy ki lehet törni. Olvastam, külföldön sokaknak bevállt mondjuk egy online árúház létrehozása, vagy egy adott munkának a kínálása, értem ezalatt, például takarítóknak vagyok a munkáltatója, a takarítók megrendelésre mennek, dolgoznak, majd megkapják a fizetésüket, amiből minimálisan profitálok. Tudom, nem ilyen egyszerű, de nem kezdem el részletekbemenően tanulmányozni egy erre specializálódott vállalatnak a stratégiáját, amég azt sem tudom kishazánkban merre érdemes elindulni. Hangsúlyozom, nem a nagy bevételt szeretném belőni célnak, hanem, hogy szépen lassan megteremtsem magamnak az anyagi jólétet, szabadságot, lépésről lépésre. Akár arról is elfogadok tanácsot, milyen irányban érdemes a felsőoktatásban továbbhaladni, amennyiben feltétlenül vállalkozni szeretnék a jövőben. A válaszotokat előre is köszönöm. :)

2020. szept. 29. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Bármi amihez értesz és szívesen csinálod
2020. szept. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénz beruházásra vagy ingatlanra, akkor szerintem a szolgáltató szektor felé érdemes elindulni. Nem írtad, hogy mihez értesz, ezért nem is mondanék konkrétumot. Nézd meg, hogy a területeden mire van igény, milyen problémák vannak, amikre Te megoldást tudnál kínálni! Olyan tevékenységet keress, amit az elején magad is el tudsz végezni. Később, ha beindul a dolog, már vehetsz fel munkatársakat, akiket csak irányítani, szervezni kell.
2020. szept. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha meló mellett kezdenél, és ténylegesen pöpec vagy angolul, akkor jó kezdés lehet valami low effort webshop, leginkább POD vagy dropshipping irányokban kikupálódva.
2020. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg élsportoló vagyok, a sport az, amihez értek. Az iskolám emelt sportéretségire készít fel. Viszont a problémám, hogy bár a versenyzést imádom, erre épül az életem, az edzősködés (bár már edzőim tartatnak velem edzéseket) egyáltalán nem célom. Több okból kifolyólag nem tudom elképzelni, hogy ezt az utat válasszam; munkatársként nem tudnék alkalmazni más edzőket, hisz én lennék saját edzőim munkatársa. Őket túlnőni, nem tudnám, mivel nem is akarom. Sok sok éve dolgozunk együtt, szüleimként tekintek rájuk, hátbaszúrnám őket, ha beálnék konkurenciának, ráadásul úgy, hogy magyarország egyik legnagyobb egyesületét hagynám ott. Egyedüli hiány kifejezetten ezt a sportot űzők számára, az az idő, amit edzésre tudnak fordítani hiszen rengetegen diákok még ebben a sportban. Hozzak létre egy magániskolát, ami maximálisan kielégíti a legtobb hozzám hasonló sportoló igényeit? Ehhez nem értek még, illetve nem biztos, hogy a karate annyira elterjedt sport, hogy ez számomra jövedelmező legyen. Sima sportiskolából, ahova bármilyen sportal felvételt nyerhet az ember, már sok van.
2020. okt. 1. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Személyi edző?
2020. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sportruházat, ha van érzéked hozzá.
2020. okt. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Autósiskola
2020. okt. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!